Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Afėrdita e Shpati, miq tė ngushtė me Adelina Tahirin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: Afėrdita e Shpati, miq tė ngushtė me Adelina Tahirin   01.06.10 21:44


Pėr
Afėrditėn dhe Shpatin, s’kemi ē’themi shumė tė reja, pasi i kemi
ndjekur nė mėnyrė intensive kohėve tė fundit, nė njė karrierė gjithmonė
e nė rritje, ndėrsa pėr Adelina Tahirin, kjo mund tė quhet njė periudhė
e artė. Kėngėtarja nė njė kohė tė shkurtėr ka lancuar disa klipe si dhe
kėngė tė reja me pamje sa tė bukura aq edhe seksi. Siē e shihni nė kėtė
foto, Afėrdita ėshtė mikeshė e ngushtė me Adelinėn dhe kjo bėn qė me to
tė dalė pėr kafe apo dreka e darka edhe Shpati, ndėrsa tė dy shoqet nuk
ndahen. Tė shumtė janė ata qė flasin edhe pėr njė ngjashmėri mes tė
dyjave, mė ndryshimin e vetėm qė Adelina sytė i ka pikėn e saj mė tė
fortė. Kjo foto ėshtė realizuar nė njė prej kafeneve diku nė qendėr tė
Prishtinės.(Bluetooth)


  • Shpat Kasapi relaks pranė Afėrditės nė New York
  • Shpat Kasapi me te fejuaren e tij Aferdita Dreshaj ne Tirane
  • Afėrdita Dreshaj: “Bėra kėngė thjesht pėr qejf”
  • Orinda, Iva dhe Klevi miq edhe jashtė programit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Afėrdita e Shpati, miq tė ngushtė me Adelina Tahirin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog