Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi unikkatil

Male
 
Numri i postimeve :
7
 
Birthday :
15/04/1989
 
Registration date :
24/12/2009
 
Age :
29
 
Location :
Elbasan
 
Job/hobbies :
chati,forumi
 
Humor :
a nuk jam per humor une jo
 
unikkatil
avatar
Rank: WebMaster
WebMaster
unikkatil friends
avatar
YouGoDe

Offline Offline
See all friends (1)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com