Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

1 to 19 on 19 friends

  Faqja 1 e 1
 1. avatar
  Humor : http://www.al-forums.com/
  Rank: Super Moderator
 2. avatar
  Humor : Administrator
  Grupet e Anėtarėve: Moderator, Super Moderator, Vip
  Rank: Administrator
 3. avatar
 4. avatar
  Humor : Shoqeria
  Grupet e Anėtarėve: Vip
  Rank: Vip
 5. avatar
 6. avatar
 7. avatar
  Humor : to winn and to be the first is always good
  Grupet e Anėtarėve: Administrator
  Rank: Administrator
 8. avatar
 9. avatar
 10. avatar
  Humor : Chat
  Grupet e Anėtarėve: Vip
  Rank: Super Moderator
 11. avatar
 12. avatar
 13. avatar
  Humor : a nuk jam per humor une jo
  Grupet e Anėtarėve: Administrator
  Rank: WebMaster
 14. avatar
 15. avatar
 16. avatar
  Faqja 1 e 1
YouGoDe
avatar
Rank: WebMaster
WebMaster
YouGoDe friends
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
aNISa

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
PrInCi

Offline Offline
avatar
unikkatil

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
Ganushee

Offline Offline
avatar
Denisa

Offline Offline
See all friends (19)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog