Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi Ledi Vokshi

Female
 
Numri i postimeve :
2
 
Birthday :
29/05/1986
 
Registration date :
11/05/2010
 
Age :
32
 
Location :
Albania
 
Job/hobbies :
Forums
 
Humor :
Chat
 
Ledi Vokshi
avatar
Rank: Vip
Vip
Ledi Vokshi friends
avatar
Oni Pustina

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
aNISa

Offline Offline
avatar
elenita

Offline Offline
avatar
Larisa

Offline Offline
avatar
YouGoDe

Offline Offline
See all friends (7)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs