Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

1 to 11 on 11 friends

  Faqja 1 e 1
 1. avatar
  Humor : http://www.al-forums.com/
  Rank: Super Moderator
 2. avatar
  Humor : Administrator
  Grupet e Anėtarėve: Moderator, Super Moderator, Vip
  Rank: Administrator
 3. avatar
  Humor : Shoqeria
  Grupet e Anėtarėve: Vip
  Rank: Vip
 4. avatar
  Humor : WebSite
  Grupet e Anėtarėve: Moderator, Vip
  Rank: OnLine
 5. avatar
 6. avatar
 7. avatar
 8. avatar
  Humor : Chat
  Grupet e Anėtarėve: Vip
  Rank: Super Moderator
 9. avatar
 10. avatar
 11. avatar
  Faqja 1 e 1
WebMaster
avatar
Rank: Administrator
Administrator
WebMaster friends
avatar
aNISa

Offline Offline
avatar
Larisa

Offline Offline
avatar
Jona Koleci

Offline Offline
avatar
Dj AlbaStyls

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
YouGoDe

Offline Offline
avatar
Oni Pustina

Offline Offline
avatar
elenita

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
PrInCi

Offline Offline
avatar
Diana

Offline Offline
See all friends (11)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog