Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi Network

Male
 
Numri i postimeve :
973
 
Birthday :
14/02/1986
 
Registration date :
04/09/2010
 
Age :
32
 
Location :
Itali
 
Job/hobbies :
Gjithandej
 
Humor :
kush mi
 
Network
avatar
Rank: Administrator
Administrator
Network friends
avatar
Bambolita

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
aNISa

Offline Offline
avatar
Jona Koleci

Offline Offline
avatar
Diana

Offline Offline
See all friends (6)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog