Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Statistikat

Piket
 • 3000
 • 750
Reputaticioni Juaj
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
Temat
Mesazhet
Visitor messages
Informacion
 • 3
 • 0
 • 06/09/2010
 • 25.10.10 3:40
bekipz
bekipz friends
avatar
aNISa

Offline Offline
avatar
Jona Koleci

Offline Offline
See all friends (3)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog