Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

1 Messages from 3 on 3

  Faqja 1 e 1
 1. avatar
  28.01.11 5:58
  Message nga YouGoDe - Pershendetje kejla
  Pershendetje kejla si ja kalon mir? besoj ose uroj te kesh kaluar mire dhe te kalosh gjithmone sa me mire u be kohe qe ste kam pare ketu ne forum edhe une skam postuar me qe kur ske hyre ti gjithsesi uroj te jesh sa me mire kiss Smile

  wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,  Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
 2. avatar
  17.11.10 3:44
  Message nga YouGoDe - Inna - 10 Minutes ( Official Video HD )
  Te Pershendes kejla


  wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,  Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
 3. avatar
  25.09.10 7:05
  Message nga YouGoDe - Elvana Gjata feat. Fugaa - Mamani nejen (Official Video) HD


  wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,  Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
  Faqja 1 e 1
kejla
avatar
Rank: Administrator
Administrator
kejla friends
kejla has no friends yetCopyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com