Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi AK__47

Male
 
Numri i postimeve :
60
 
Birthday :
11/09/1992
 
Registration date :
10/10/2008
 
Age :
25
 
Location :
RruGvE
 
Job/hobbies :
WoRk , WoRk anD WoRk
 
Humor :
TuLL ReFa....!!
 
AK__47
avatar
Rank: Administrator
Administrator
AK__47 friends
AK__47 has no friends yetCopyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs