Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi Larisa

Female
 
Numri i postimeve :
53
 
Registration date :
31/01/2009
 
Location :
Tirane
 
Job/hobbies :
Forums
 
Humor :
Chat
 
Larisa
avatar
Rank: Super Moderator
Super Moderator
Larisa friends
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
YouGoDe

Offline Offline
avatar
Oni Pustina

Offline Offline
avatar
Ledi Vokshi

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
Diana

Offline Offline
See all friends (8)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com