Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Statistikat

Piket
 • 56577
 • 90.81
Reputaticioni Juaj
 • 8
 • 5
 • 0
 • 1
 • 2
 • 0
 • 0
Temat
Mesazhet
Visitor messages
Informacion
 • 8
 • 0
 • 29/03/2009
 • 04.06.11 10:56
PrInCi
avatar
Rank: Administrator
Administrator
PrInCi friends
avatar
Denisa

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
Jona Koleci

Offline Offline
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
elenita

Offline Offline
avatar
YouGoDe

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
See all friends (8)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com