Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi elenita

Female
 
Numri i postimeve :
455
 
Birthday :
30/08/1988
 
Registration date :
10/07/2009
 
Age :
29
 
Location :
Milano
 
Job/hobbies :
Models
 
Humor :
Forums
 
elenita
avatar
Rank: OnLine
OnLine
elenita friends
avatar
Diana

Offline Offline
avatar
PrInCi

Offline Offline
avatar
Aldijanaa

Offline Offline
avatar
Oni Pustina

Offline Offline
avatar
aleks

Offline Offline
avatar
YouGoDe

Offline Offline
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
Ledi Vokshi

Offline Offline
See all friends (9)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog