Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi Oni Pustina

Male
 
Numri i postimeve :
158
 
Birthday :
12/07/1980
 
Registration date :
23/07/2009
 
Age :
37
 
Location :
Tirane, Albania
 
Job/hobbies :
Models
 
Humor :
Portokalli
 
Oni Pustina
avatar
Rank: Vip
Vip
Oni Pustina friends
avatar
Larisa

Offline Offline
avatar
elenita

Offline Offline
avatar
Jona Koleci

Offline Offline
avatar
WebMaster

Offline Offline
avatar
Bambolita

Offline Offline
avatar
Ledi Vokshi

Offline Offline
See all friends (8)Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog