Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Visitor messages | Profili | Statistikat | Attachments | Friends | Contact | Character sheet

Gjithcka mbi patycalderon@yahoo.com

Female
 
Numri i postimeve :
35
 
Birthday :
11/11/1997
 
Registration date :
04/06/2011
 
Age :
20
 
Location :
Albania
 
Job/hobbies :
music,dance,swim,playing
 
Humor :
I LOVE ''DEAD BY APRIL'' DBA
 
patycalderon@yahoo.com
avatar
patycalderon@yahoo.com friends
patycalderon@yahoo.com has no friends yetCopyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog