Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 

 Oplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Suzana Tomic
Vip
Vip
Suzana Tomic


Numri i postimeve : 31
Registration date : 06/08/2008
Age : 39
Location : Rijeka, Croatia

Oplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Empty
MesazhTitulli: Oplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!   Oplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Empty09.08.08 5:52

Ja tek jam dhe une! Po e nis une me prezantimet, sepse ju te tjeret jeni teper te turpshem te nisni prezantimet tuaja :shock:
Une jam ajo e bezdisshmja, ajo sarkastikja dhe ironikja :suspect: qe ju acaron nervat neper servera :P
Emri: Blina
Hobet: Vdes per Sudokun, me pelqen shume noti, te lexoj libra, dhe interneti Smile (edhe dhuratat, nese quhen hobby, t'i bej dhe te mi bejne flower )
Fiksimet: Kam fiksim te flas per burrin tim gjithe kohes lol! edhe me te, natyrisht buzqesh Kam fiksim gjithashtu t'i fus hundet ne punet e te tjereve, dhe tu jap keshilla
Nuk pelqej: Thashethemet dhe thashethemexhinjte (megjithese jam shume kurioze ;) ), Ironite ndaj meje gjithashtu s'me pelqejne :no:
Kam qejf kur: Fitoj ne cfaredolloj gjeje (qofte edhe loje letrash); dal per xhiro dhe u fishkellej qenve :P ; jam me njerez qe me pelqejne dhe u pelqej; te tjeret mendojne edhe per mua (te tjeret jane njerezit e rendesishem per mua d.m.th. buzqesh )
Humori: Ndryshon si ciklet e biznesit, vetem se te shumezuara me 1/10000 :pirat:
Gjumi: Sleep i qete, e kam ndergjegjen te paster :P

Dukem shume njeri i keq e? buzqesh Edhe te tjerat besoj se do mesohen me kalimin e kohes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.ForumiVirtual.Net
 
Oplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tė njihemi me njėri tjetrin :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions