Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Me vonesė nė shkollė, rendimenti mė i lartė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Me vonesė nė shkollė, rendimenti mė i lartė   07.07.10 5:06

Me vonesė nė shkollė, rendimenti mė i lartė
07/07/2010 16:15


Tė hysh nė shkollė
nė orėn 08:30 ndihmon qė tė jesh mė shumė i pėrqėndruar dhe e bėn mė tė
pėlqyeshėm edhe leksionin mė tė mėrzitshėm.

Falė njė vonese tė vogėl me gjysmė
ore nė hyrjen nė klasė, rreth 200 tė rinj tė moshės 9 dhe 12 vjeē nė njė
shkollė nė Providence, nė shtetin amerikan tė Rhode Island, kanė
treguar mė shumė pjesėmarrje nė leksione.

Ata kanė qenė
gjithashtu me humor mė tė mirė, mė pak tė irrituar dhe kanė pasur mė pak
probleme gjumi dhe lodhjeje gjatė ditės.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Me vonesė nė shkollė, rendimenti mė i lartė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle :: Intervista-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog