Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio


Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt
Radio Al-Forums.Com ™

Mirė se vini nė forumin "wWw.Al-Forums.Com ™".  Sė bashku me ju nė kėtė rrugė tė ndritur, s'do tė ketė forcė tė na ndalė. Kaloni sa mė mirė nė mesin tonė arbėror.
wWw.Al-Forums.Com ™ Permbledh kujtimet e shkuara te nje Kombi dhe nje gjuhe te pashkruar qe mund ta kuptoj syri dhe zemrėz e qdo njeriu me ndjenja. Cilat jan kujtimet qė shfaq duke valuar, Flamuri ynė? Nuk janė kujtimet goditjesh kundra fqinjėve, nuk janė kujtime lakmirash dhe rrembimesh: janė kujtime vetmbrojtje me mundime tė palodhura dhe me trimėrira tė gjata e tė forta qė kanė lėnė gjurma nė letėrsinė e gjithė popujve tė qytetėruara. Nga kjo pikėpamje mund te mburremi se Flamuri ynė, siq eshte njė nga mė tė vjetrit e botės, ėshtė dhe njė nga mė tė drejtėt".Nė emer tė Stafit dhe antarve ju Urojm tė gjithve kėt Fest tė madhe

Radio AlbaniaFace.Com

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tė njihemi me njėri tjetrin

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Prezantoni veten nė forumPasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Postimet Me Te Mira !!
37246MiRe Se jU...
06.06.11 2:42
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Pėrshėndetje dhe UrimeKėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh, Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Ditėlindjet e anėtarėve
28558Ju Ftojme ...
06.06.11 12:29
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Viset shqiptare

Viset shqiptareIdeja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė,malit tė zi dhe ēamėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
13169Qyteti me ...
03.04.11 3:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fiset shqiptare

Fiset shqiptareNdėr fiset mė tė hershme ilire qė luajtėn dhe njė rol ku mė shumė e ku mė pak ... Ky fis u dha emrin shqiptareve gajte mesjetes se hershme ne trajten arber. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
923Vendet mė ...
20.01.11 22:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dedikuar Shqiperise

Dedikuar ShqiperiseNenforumi ku do te zbuloni perlat dhe bukurite e fshehura te Shqiperise. Vendet me te bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqiperise.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1943PER TE MOS...
28.03.11 1:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Bashkėatdhetarėt nėpėr botėKushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijėve te atdheut tė tyre le tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Nė kėrkim tė personave tė humbur
2860 Sot Dita ...
14.04.11 21:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gallery Albumi Fotografik

Gallery Albumi FotografikKetu mund te postoni fotografi nga me te ndryshme skip to main | skip to sidebar. FOTO TE V.I.P SHQIPTAR. http://al-forums.com/. Elvana Gjata & Ledri ... NEW - ME TE REJAT ... FOTO TE V.I.P SHQIPTAR
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Qyteti i Fotove, FOTO TE V.I.P SHQIPTAR
73270Nora Istre...
26.02.11 20:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rinia Shqiptare

Rinia ShqiptareCfare mendoni per rinine shqiptare? Ketu mund te shkruani kritikat , lavderimet dhe keshillat tuaja.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
29323Droga, cfa...
11.06.11 20:55
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
 

Tema Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Portali i forumit

Portali i forumitEshte si te thuash prezantimi i pare i forumit dhe ketu gjendjen temat me te klikuara ose me te rejat.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
6088Top Fest 8...
09.06.11 0:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria Seksi dhe pasion

Dashuria Seksi dhe pasionDashuria Seksi Pasion Eros, Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vėrtetė jeni tė lirė dhe tė paparagjikuar.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Poezi Dashurie, Nė kėrkim tė romancės
160934A keni tra...
11.06.11 23:04
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėroreProbleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit te ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė per t'u diskutuar.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
52437Nje bebe m...
12.06.11 0:23
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

ArsimiArsimi nė Kosovė zhvillohet nė institucione shoqėrore dhe private. Mėsimi nė shkollat fillore nė Kosovė mbahet nė pesė gjuhė: nė gjuhėn shqipe, serbe, ...C'do gje mbi shkollen, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Bota studentore
2933Kurset pri...
16.04.11 23:58
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė ndryshme

Tė ndryshmeKėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vėrtetė jeni tė lirė dhe tė paparagjikuar
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Shopping - Pazar
31204Personi me...
21.05.11 11:02
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
 

Argėtim, Zbavitje dhe Lojra

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Chit Chat

Chit ChatKomunikoni me njeri-tjetrin, kėmbeni ide tė ndryshme...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
18420Ketu mund ...
28.04.11 4:54
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

HumorBarcaleta, Anekdota, Gafa, Karikatura, etj. Qeshim sė bashku, Humour or humor (see spelling differences) is the tendency of particular cognitive experiences to provoke laughter and provide amusement. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1030Humor dhe ...
11.05.11 9:57
AK__47 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SmS

SmSSMS / text messages & jokes,[ New sms / Message / Funny sms / Friendship sms / Love sms / urdu sms / nice sms / free mobile sms/ latest text messages ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
SmS Dashurie, SmS Humoristike
557poezi dash...
04.06.11 15:59
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sontazhe & Votime

Sontazhe & VotimeNėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tjerė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi... ;)
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
2151A jeni te ...
04.06.11 23:26
Aleksi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma Vizatimor

Filma VizatimorFilma Vizatimor Ketu mund te postoni dhe merni filma vizatimor ne gjuh shqipe ejt..
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
310filma Aksi...
04.06.11 15:03
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme

Kuriozitete   te ndryshmeKetu mund te gjeni kryezitete te ndrushme po ashtu mund te postoni.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
641Bermuda, p...
06.06.11 2:35
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra te ndryshme

Lojra te ndryshmeKetu mund te gjeni dhe filloni lojra te ndryshme fjalesh. Ju urojme te zbaviteni dhe te vini ne prove aftesite tuaja.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Lojra Online, Gjegjeza te ndryshme, Lojra Inteligjente
727GAME BOWLI...
04.06.11 15:07
Goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pergjigje

Pyetje dhe PergjigjeMatni njohurite tuaja. U beni pyetje anetareve te forumit, shuani cdo kuriozitet
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
746Ju pelqen ...
13.12.10 23:20
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Lifestyle

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Big Brother

Big BrotherHome - Celebrity Big Brother, Official Channel 4 site. Includes news, episode recaps, photos, and contestant information. Big Brother is a fictional character in George Orwell's novel Nineteen Eighty-Four, the enigmatic dictator of Oceania, a totalitarian state taken to its ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Big Brother Albania
84113Mirjeta ha...
11.05.11 11:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Show Bizz

Show BizzInformacione dhe diskutime rreth show Vip biznesit , kinematografis hollywood Artistet dhe filmit vendor dhe nderkombetar!, Les nouveaux films, des potins, des nouvelles de stars du cinéma et de la musique. Deux versions : une pour la France et une pour le Québec.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Thashetheme, Vipat Shqiptar
401591Zbulohen f...
12.06.11 3:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Moda dhe EstetikaKėtu mund te gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka te bėjė me estetikėn e njeriut.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Mirembajtja e Trupit, Veshje dhe Aksesore, Floket dhe thonjte, Makiazhi dhe mirembajtja lekures
4787Ngjyrosja ...
06.06.11 2:05
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LifeStyle

LifeStyleIn Following the Fashion (1794), James Gillray caricatured a figure flattered by the short-bodiced gowns then in fashion, contrasting it with an imitator ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Intervista
6587Netėt e nx...
09.06.11 0:11
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Al Forums

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Albania Today

Albania TodayConstantly updated news and information about Albania. ... Inside China Today. The English-language news service that covers China inside and out ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Albanian photos & videos, Albanian History & Culture, Albania Travel & Tourism
3069Tritol sht...
17.04.11 23:39
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 

Media dhe politika

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Onews Aktualiteti

Onews AktualitetiOnews Zhvillimet mė tė fundit tė shoqėrisė shqiptare. Politikat e brendshme dhe tė jashtme shqiptare. Aktualiteti - Portali i lajmeve. ... teknologjinė e ekranit Super LCD nė disa telefona HTC duke pėrfshirė edhe HTC Desire dhe mė vonė pėr Nexus One. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Analiza, Shtypi Ditės, Mediat Shqiptare, Lajme nga Kosova, Lajme kulturore
201227Lidington:...
09.06.11 0:14
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktualitete shoqėrore

Aktualitete shoqėroreNė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shqiptare nė pergjithėsi dhe qytetet shqiptare nė veēanti.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Fjalorė Elektronikė xhepi me zė:, Problematika shqiptare
2836E hėnė 25 ...
17.04.11 23:33
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktualiteti boteror

Aktualiteti boterorZhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtme.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1922Fatmire Ba...
17.04.11 23:36
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futbolli

FutbolliKomente mbi kampionatet e futbollit Serie A , SuperLiga , skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate , tifozerite. Futbollistėt shqiptarė jashtė.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Futbolli Shqiptar, Kampionati Boteror, Liga e Kampioneve, Kupa Uefa Eroliga, Kampionati Italian, Kampionati Francez, Kampionati Anglez, Kampionati Spanjoll, Kampionati Gjerman
2050Klasikja “...
10.06.11 10:23
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme Sportive

Lajme SportiveLajmet Sportive te fundit dhe ato me interesante do i gjeni ne kete seksionALBANIAN SPORT NEWS, SPORTI SHQIPTAR, ALBANIAN FOOTBALL CHAMPION .
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
74103Kuzhe nuk ...
09.06.11 0:12
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sportet e Tjera

Sportet e TjeraMoto GP , Formula 1 , Basketbolli , Tenisi etj etj. Gjithcka rreth ketyre sporteve !
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Formula 1, NBA- Basketboll
1212Video: Gol...
17.04.11 23:30
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport Fitnes

Sport FitnesSport Fitnes Aerobi Olimpiada apo Lojrat olimpike,
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
56Joga pėr g...
28.04.11 4:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika shqiptare dhe e huaj

Muzika shqiptare dhe e huajMagjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Video, Al-Forums.Com ™ & Shqiponia.Com & YouGoDec.Com, Tekste kengesh te huaja, Tekste kengesh shqiptare
94160Metallica ...
11.06.11 21:31
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

LetėrsiaGjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Tregime, Ditari, Aforizma, Letėrsia botėrore
1646Ēfarė libr...
11.06.11 21:37
patycalderon@yahoo.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia Shqiptare

Letėrsia ShqiptareMijėra krijime nga poetėt dhe shkrimtarėt mė tė njohur shqiptarė. Kollazh i letėrsisė sė vjetėr dhe tė re Shqiptare. LETERSIA SHQIPTARE - Prof. Jorgo Bulo dhe historia e saj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Letersia e vjeter, Letersia moderne, Letersia e rilindjes, Letersia e pavarsis, Letersia e bejtexhinjve, Letersia antike greke
960Poezit te ...
17.04.11 22:08
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

Gjuha shqipeGjuha shqipe ėshtė gjuhė indoevropiane qė flitet nė Shqipėri, Kosovė, Republikėn e Maqedonisė,Serbine jugore dhe nga shqiptarėt etnikė nė pjesė tė tjera tė ... Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Fjalė tė urta popullore
38Primo Shll...
14.09.10 6:42
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kendi i Femijeve

Kendi i FemijeveKėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
410TOKE E QIE...
14.09.10 20:35
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

KinematografiaDiskutim mbi filmat dhe aktorėt tuaj tė preferuar. Historia e kinematografisė, festivalet e filmit dhe cdo gjė qė ka tė bėjė me kinematografinė. Televizionet dhe Radiot shqiptare.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1019 Dhjetė m...
17.04.11 21:21
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Guzhina/Receta Gatimi

Guzhina/Receta GatimiKeni nevojė pėr ndonjė recetė tė shpejtė? Doni tė ndani eksperiencat tuaja gastronomike? Ndajini nė kėtė seksion me ne...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
6479Fritura me...
28.04.11 4:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti figurativ dhe krijimtaria

Arti figurativ dhe krijimtariaBukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Folklor shqiptar
1220 Zbulohe...
30.11.10 0:41
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
 

Shkenca Politike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Politika

PolitikaQė nga Rilindja Kombėtare shqiptare e kėndej nuk mund tė gjejmė ndonjė ēast historik (veē periudhės komuniste) ku shqiptarėt tė kenė vendosur ndjenjat ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Politika kombetare, Politika Nderkombetare
1621Kolegji Zg...
25.05.11 21:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diplomacia

DiplomaciaDiplomacia Shqiptare Volumi II.gif. Trajnime Afatshkurtёra nё Akademinё Diplomatike Shqiptare. Studime Bashkėkohore Ndėrkombėtare ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Presidenca, Qeveria, Ministrite, Ambasadat
89Aplikimet,...
14.09.10 6:53
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ideologji

IdeologjiIdeologji Lart · Bazat · Problemet Ideologji. Demokracia. Pikёpamjet mbi demokracinё pas Revolucionit Francez: konservatorizmi, liberalizmi dhe socializmi ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Anarkia, Nazizmi, Fashizmi, Socjalizm, Komunizmi, Demokracia
22Jetimė qė ...
08.07.10 22:22
Larisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teologjia

TeologjiaStatistikat e Forumit: wWw.ForumiVirtual.Net Albanian Forums ™ - Discussions Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
13 A ekzisto...
01.12.10 20:46
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Organizata, Kombetare dhe Nderkombetare

Organizata, Kombetare dhe NderkombetareQuick Navigation Organizatat, Kombetare dhe Nderkombetare Fillimi ... lista e organizatave kombetare dhe nderkombetare shqiptare ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
BE, Nato, Undp, Unesco, Mjaft, Vetevendosje
34Ēfarė ke b...
17.04.11 21:34
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 

Shkencat sociale

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

FilozofiaBisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė. FILOZOFIA NE SHQIP. Filozofia si njė mėnyrė jetese .... Shpejteshpejt u futa nė disa tema ,nga filozofia popullore kombėtare dhe mė pėlqyen ato cfarė pashė. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
33Eklipsi i ...
04.01.11 22:40
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

PsikologjiaPlatforme dixhitale per shkencen e Psikologjise. Teori, keshilla dhe enciklopedi por edhe shume informacine tjera nga psikologjia. Psikologjia si disipline shkencore,qe per objekt studimi ka njeriunm,eshte mjaft e re.Psikologjia si shkence nga pikepamja e veqante,na i ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
35Cfare Esht...
17.11.10 3:59
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

HistoriaTe gjithe duhet ta njohim historine e popullit tone, qe nga lashtesia deri ne kohen e sotme. Jeni te ftuar te gjithe te jepni kontributin tuaj per te pasuruar sa me shume kete teme.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Historia Boterore, Historia Shqiptare dhe Kosovare, Personalite tė shquara Shqiptare
1862 Aleksand...
17.04.11 23:18
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 

Shkencat Ekzakte

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkence dhe Teknologji

Shkence dhe TeknologjiShkencė dhe Teknologji. ... Shpikjet dhe tė rejat mė tė fundit nga bota e shkencės dhe teknologjisė. Faqe: [1] 2 Shko poshtė ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1313Ekuipazhi ...
28.04.11 4:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēudira & Kuriozitete

Ēudira & KurioziteteKuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.Kjo botė e ēuditshme :D
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
77Kina njeh ...
28.04.11 4:57
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjeksia Shendeti

Mjeksia ShendetiTė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ? ForumiVirtual.Net ju fton te vizitoni grupin "Une e le duhanin per 10 dite" ne facebook. Facebook eshte nje nga rrjetet me te frekuentuara nga shqiptaret. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Nena dhe Femija, Djeta dhe ushqimi, Dhembet dhe kujdesi tyre
4150Pini ujė n...
28.04.11 4:37
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematike & Gjeometri

Matematike & GjeometriProblema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
511Teste tė m...
17.04.11 22:34
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Ekonomi & BiznesNe kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Financa, Marketingu, Sistemi bankar, Ekonomia boterore, Prodhimi dhe infrastruktura
1415G8-a, taki...
25.05.11 21:42
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Astrologjia

AstrologjiaKėtu do tė gjeni cdo informacion qe ka te bej me kėtė degė kaq te mistershme e te bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1111 Bėrthama...
17.04.11 22:42
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fenomene paranormale

Fenomene paranormaleTek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
56Planeti X ...
17.04.11 23:02
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fizike & Astronomi

Fizike & AstronomiTeori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
47 Disa mat...
17.04.11 22:38
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkeologji & antropologji

Arkeologji & antropologjiJu ftojme qe te pasuroni kete forum me shkrime, artikuj, diskutime mbi arkeologjine, antropologjine shqiptare apo boterore.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
55 Mjedisi ...
17.04.11 22:58
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeologji & Gjeografi

Gjeologji & GjeografiPozita gjeografike Shqipėria ndodhet nė Europėn Juglindore, nė pjesėn perėndimore tė gadishullit Ballkanik e shtrihet midis koordinatave. ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
68Malajzia, ...
17.04.11 22:51
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 

Karakteret shpirtėrore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ateizėm

AteizėmPersona qe nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymėzues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfare shohin dhe frymėzimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet njė zgjidhje njerėzore.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Ankthi i q...
30.03.09 5:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt katolik

Besimtarėt katolikKėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
23Fragmente ...
28.09.10 23:03
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt musliman

Besimtarėt muslimanKėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
6249A Besoni N...
01.12.10 20:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt ortodoks

Besimtarėt ortodoksKėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Besimtarėt...
30.03.09 5:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt bektashi

Besimtarėt bektashiKėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Dy fjale p...
30.03.09 5:48
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja dhe besimet fetare

Feja dhe besimet fetareBisedime te pergjitheshme rreth fese . Te gjitha rrymat e besimeve fetare ketu bisedojne me njeritjetrin shtruar qete.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11A eshte fe...
08.07.10 23:57
Larisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bindje idesh lidhur mbi besimin

Bindje idesh lidhur mbi besiminNė ketė forum do tė ketv bashkėbisedim nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si te thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
315Argumente ...
10.09.10 22:33
Network Shiko mesazhin e fundit
 

Zonė e lirė + 18

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Libido & Eros

Libido & ErosKy forum i keshillohet vetem anetareve mbi +18 vjec. Ketu mund te flisni hapur rreth seksit dhe Erosit ne pergjithesi.
Moderatorėt: drenipz, emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Zemėr e vetmuar, Nė kėrkim tė romancės, Porno Star Vip - at News
1654456 top dėsh...
08.06.11 23:33
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Erotika dhe seksi

Erotika dhe seksiSexi, tabu temė tek shqiptarėt apo jo? Kėtė do ta vėrtetoni ju duke marrė pjesė nė kėtė kėnd forumor!
Moderatorėt: drenipz, emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Instruksione, Foto dhe video, Kamasutra dhe enciklopedia seksuale, Histori Tregime Erotike, Mesime & Kulture Seksuale, Mjeksia Seksuale, Edukata seksuale, Letėrsia erotike
165432KaMaSuTra ...
10.05.11 5:43
AK__47 Shiko mesazhin e fundit
 

Legjislacioni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktet Ligjore

Aktet LigjoreLibraria e akteve ligjore
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
39Per titujt...
11.09.10 21:36
Oni Pustina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kodi civil

Kodi civilInterpretimi i kodit civil sipas ides tuaj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
212 Kodi Civi...
09.09.10 8:43
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jurisprudence

JurisprudenceJurisprudenca cfare perben ne teresi Jurisprudenca. Te qenit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
213 E drejta ...
09.09.10 8:37
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Teknika Legjislative

Teknika LegjislativeParime dhe rregulla per hartimin e akteve normative.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
220Ligji pėr ...
11.09.10 22:06
Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ligjet e institucioneve shteterore

Ligjet e institucioneve shteteroreNocioni ligj percaktohet si akt juridik i pergjithshem, rregull e detyrueshme dhe si urdher shteteror i sanksionuar, i adresuar numrit te pakufizuar te subjekteve te se drejtes per ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetuten, ne procedure te vecante, zakonisht nga organi legjislativ i njejte qe e miraton kushtetutetn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston ne konstatimin se ligji eshte akt juridik i shprehjes se vullnetit politik te ligjvenesit. Aspekti material i ligjit konsiston ne permbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet jane te shumta dhe praktikisht i rregullojne te gjitha sferat e jetes shoqerore, sic jane arsimi, kultura, shkenca, shendetesia, ekonomia etj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
35Ish-bosi i...
02.04.11 10:27
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

LEGJISLACIONI SHQIPTAR / ALBANIA

LEGJISLACIONI SHQIPTAR / ALBANIALEGJISLACIONI SHQIPTAR / ALBANIAN LEGISLATION. Kushtetuta e Republikes se Shqiperise (Constitution) · Kodi Penal i Republikes se Shqiperise (Criminal Code) ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
22Legjislaci...
09.07.10 5:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Bota e Kompjuterit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė

InformatikėNjė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Mobile, Networking, Links Tė Huaj, Rreklama tė Faqeve
2747Fitoni Cmi...
04.04.11 0:15
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sisteme Operative

Sisteme OperativeKetu mund te shprehni lirshem mendimin tuaj, reth web-faqeve Windows, Linux, Mac apo ndonje tjeter...shqiptare dhe njerezeve qe i drejtojne. Mund te kritikoni sa te doni por gjithmon pa ofenduar askend.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Mac, Linux, Microsoft Windows
1549Download M...
04.04.11 0:17
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuhe Programimi

Gjuhe ProgramimiGjuhė programimi ėshtė gjuhė e cila pėrmban nje bashkėsi tė rregullave me anė tė cilave i urdhėrojme kompjuterat tė bejne diēka ose i japim udhezime. ... Gjuha mė e fundit me tė cilėn mund tė realizohet cdo gjė ne fushėn e Informatikės
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Java, C++, Tutoriale
2239Si ta form...
04.04.11 0:24
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime Downloads

Shkarkime DownloadsKetu do te gjeni linke shkarkimi te shumellojshme, dhe te beni kerkesat tuaja per ato qe deshironi te shtojme. Gjithashtu edhe ju anetare mund te ndihmoni duke shtuar listen e shkarkimeve. Find the software you're looking for at CNET Download.com, the most comprehensive source for free-to-try software downloads on the Web.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Programe, Filma, Filma tė huaj, Filma shqiptare, Video, Music Mp3, scripts, Lojra, Kėrkesa, Joomla Templates
342512Blood Out ...
04.06.11 15:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.

Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.Ketu mund te shprehni lirshem mendimin tuaj, reth web-faqeve shqiptare dhe njerezeve qe i drejtojne. Mund te kritikoni sa te doni por gjithmon pa ofenduar Webmaster Shqiptar ... Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Ketu mund te diskutoni per faqet e huaja (anglisht) si dhe per ndodhite e ndryshme apo aplikacione te ndryshme dizajni online atehere postojini ketu ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
68universal....
08.06.11 23:21
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Irc.AlbaniaFace.Com

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

IRC Commands Komndat

IRC Commands KomndatKetu do te gjeni te gjitha komandat per ircop admin root irc chat ircd shell web @ & ejt. Albania IRC Commands, Komanda Shqip, Albanian Irc Chat,Chat Shqip, Komanda e IRC Chat ne shqip, mIRC Script ! aleks Script v6.7 · Shkarko mIRC Script me te mire Download Scripts Free.. Colour Wallpaper Tiger Tiger-Style-Script ...Irc.AlbaniaFace.Com
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, aleks, [^ANACONDA^], CruSh`N`BurN, unikkatil, Goca
4970Komanda Op...
04.06.11 20:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rreth Kanalit #Shqiperia

Rreth Kanalit #ShqiperiaRreth Kanalit #Shqiperia Cdo gje rreth kanalit #shqiperia. ... Irc.AlbaniaFace.Com Ju Uron qe tia kaloni sa me mire. Ju lutemi poqese keni ndonje pyetje apo ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, aleks, [^ANACONDA^], CruSh`N`BurN, unikkatil, Goca
412Free ircd ...
22.06.10 7:06
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ankesat per Stafin #shqiperia

Ankesat per Stafin #shqiperiaRregullorja. Bėjini kėrkesat tuaja kėtu, Per cdo lloj problemoi, publikoni ankesat tuaja. Irc.AlbaniaFace.Com
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, aleks, [^ANACONDA^], CruSh`N`BurN, unikkatil, Goca
Kerkesa per Access
716kerkes aop...
27.05.11 12:36
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Per nje jete me te mire

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kendi i njoftimeve

Kendi i njoftimeveA e dini se ....? Informacione lidhur mbi ndryshimet e fundit te bera ne forum si nga ana administrative ashtu edhe nga ana e sigurimit te kushteve sa me komode dhe optimale per nje bashkebisedim sa me te kendshem.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
11Sa vlen we...
28.09.10 21:53
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mbi kėtė forum

Mbi kėtė forumNė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror ... Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, te rejat me te fundit qe jan shtuar.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Tabela e te dhenave
33Behuni fan...
29.09.10 21:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmerime dhe Reklama

Lajmerime dhe ReklamaKetu mund te beni reklamen tuaj per web site faqet tuaja po gjithashtu mund te na kontaktoni per te reklamuar bisnesin tuaj 7 euro ne muaj per me shume na kontaktoni info : yougode@live.com
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1626Ami & Erma...
04.11.10 5:16
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje, Ankesa dhe Sygjerime

Pyetje, Ankesa dhe SygjerimeTe gjithe vizitoret dhe anetaret e forumit, mund te shkruajne ketu ankesat e tyre ndaj sjelljes se stafit drejtues, si dhe te shprehin mendimet, verejtjet, sygjerimet, komentet e tyre mbi permiresimin e tij.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Pyetje, Probleme, Kėshilla, Ndihme, Ankesa dhe Kerkesa.
614Ketu mund ...
31.01.09 6:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 

Arkiva e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkiva

ArkivaTemat me pjesemarrje te hershme do ti gjeni te arkivuara ne kete nenforum.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
1213Forumi Vir...
04.06.10 23:10
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 8136 artikuj
Forumi ka 885 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri counter-strike
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 209 mė 08.12.10 5:50

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
Users having a birthday today : Eriena Ixora (30)
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrator ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Vip ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog