Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Big Brother

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Big Brother Albania

Big Brother AlbaniaReality Show with the view in the Albanian territories will start on Saturday [23 January 2010]. Reality Show BigBrother Albania was otherwise known as the ...
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
6077Mirjeta ha...
11.05.11 11:01
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Jepni Opinionin Tuaj.
 
2PrInCi47prej 31.03.11 11:30
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 8kejla66prej 28.03.11 23:13
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klaudia e “ BB4”: Ermela bėn lojė tė pisėt, u lidh me Ervinin pėr 100 milionėt
 
0Angela Martini105prej 19.02.11 20:27
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Vazhdojnė nominimet
 
0Angela Martini48prej 19.02.11 20:26
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela-Algenit “Je ‘shėnjestra’ ime e radhės”; Algeni “Shėnjestrojmė njėri-tjetrin”
 
0Angela Martini33prej 19.02.11 20:25
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ermela i tregon Ēimit pėr bisedėn me Algenin
 
0Angela Martini36prej 19.02.11 20:24
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Neda-Ermelės “Je e qetė kur bie nė dashuri?”; Gati pėr spektaklin
 
0Angela Martini58prej 19.02.11 20:23
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Tė nominuarit janė gjashtė; Pėrfundon spektakli
 
0Angela Martini42prej 19.02.11 20:23
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Banorėt e panominuar asnjėherė, nė televotim, veē Marielit
 
0Angela Martini42prej 19.02.11 20:22
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Rrėfimi i Ergysit shoqėruar me emocione pafund
 
0Angela Martini94prej 19.02.11 20:17
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Algeni lė shtėpinė; Surprizė Jonelės
 
0Angela Martini52prej 19.02.11 19:54
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Nuk jetojmė dot mė si njerėz normalė
 
0Jona Koleci147prej 07.11.10 23:40
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bertina Mehmeti: 'Erioni ėshtė pak egoist'
 
0Jona Koleci133prej 07.11.10 23:38
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Jetmiri zyrtarisht nė politikė
 
0YouGoDe129prej 19.09.10 6:32
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Bjordi dhe Adela nė krizė, ndėrrojnė shtėpi, e kėndojnė nė festival
 
0YouGoDe126prej 19.09.10 6:28
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Mimoza Krasniqi e BB2, jam kundra operacioneve plastike
 
0Angela Martini250prej 14.09.10 22:35
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kane vendosur te fejohen Olsi dhe Noēja
 
0Jona Koleci214prej 12.09.10 0:06
Jona Koleci Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Flasin ish-banorėt e Big Brother Albania 3, Kika: Dyshoja prej kohėsh, Olta: Domenika mė tha se ishte shtatzėnė
 
0WebMaster131prej 04.08.10 21:07
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Domenika rrefehet: eshte ende heret per dasmen me Seldin
 
1YouGoDe158prej 25.07.10 5:06
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0PrInCi189prej 13.02.10 7:33
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Big Brother Albania
 
1elenita136prej 03.02.10 9:02
PrInCi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
big brother albania olsi najada sex
 
0YouGoDe143prej 23.01.10 22:41
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
VyVoleni 1: Nahį Monika (Naked Monika) - Big Brother Czech Republic
 
0YouGoDe134prej 23.01.10 22:39
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Minna and esa have sex in big brother finland cover by suma
 
0YouGoDe122prej 23.01.10 22:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog