Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Arsimi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota studentore

Bota studentoreForumi ku mund tė diskutoni rreth botės studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.
Moderatorėt: emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
46Kurset pri...
16.04.11 23:58
Denisa Shiko mesazhin e fundit
 Ngjitės & Lajmėrim  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
E Rėndėsishme:

Albanian Chat Live


Albanian Chat Live
 
5WebMaster687prej 10.04.11 5:24
drenipz Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
CV dhe letra e motivimit ( si shkruhen )
 
1Angela Martini301prej 10.09.10 22:15
Network Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ridefault
Plan dhe program edukativ per arsimin 9-vjecar
 
0Denisa35prej 16.04.11 23:03
Denisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
CV, 15 gabimet qe nuk duhen bere
 
1YouGoDe35prej 03.04.11 0:30
kejla Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
BE: Me donacione pėr blerje tė frutave pėr shprehi tė shėndetshme nė ushqimin e nxėnėsve
 
0Angela Martini42prej 02.04.11 10:51
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shtohen lendet me zgjedhje per maturantet
 
0YouGoDe44prej 01.04.11 6:55
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Ēfarė ėshtė letra e motivimit?
 
0YouGoDe55prej 01.04.11 6:43
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Fakulteti i Mjekėsisė, 446 kuota pėr studimet specializuese afatgjata
 
0YouGoDe75prej 20.01.11 22:00
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Promovohet libri “Gjeopolitika dhe teknika e zgjerimit tė Bashkimit Evropian” i prof. Dr. Blerim reka
 
0WebMaster106prej 04.01.11 22:04
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
ESHS: Nė vitin 2009/2010 nė studime pasdiplomike ka 57.894 studentė
 
0WebMaster64prej 04.01.11 22:02
WebMaster Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Kadare “diskuton” problemet e shkrimit letrar
 
0YouGoDe75prej 13.12.10 23:35
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arsimi dhe kultura nė qytetin e Voskopojės
 
0YouGoDe157prej 26.09.10 4:52
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shkolla dhe arsimi nė tokat shqiptare (shek. XVI-XVII)
 
0YouGoDe146prej 26.09.10 4:51
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arsimi i lartė
 
0YouGoDe129prej 26.09.10 4:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Inis Gjoni lė Spektaklet pėr tė mbrojtur masterin
 
0YouGoDe166prej 19.09.10 6:30
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Lista e fituesve nė Universitetet shqiptare
 
0Angela Martini167prej 14.09.10 21:47
Angela Martini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Arsimi dhe kultura nė qytetin e Voskopojės
 
0aleks87prej 14.09.10 6:06
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Shkolla dhe arsimi nė tokat shqiptare (shek. XVI-XVII)
 
0aleks140prej 14.09.10 6:05
aleks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault
Klasa e pare..
 
0Diana133prej 02.03.10 0:45
Diana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe174prej 10.07.09 6:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe136prej 10.07.09 6:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe254prej 10.07.09 6:50
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe134prej 10.07.09 6:49
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe227prej 10.07.09 6:47
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe199prej 10.07.09 6:45
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault 0YouGoDe139prej 28.03.09 1:09
YouGoDe Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:emanuela shehu, kejla, YouGoDe, PrInCi, Goca
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ngjitės Ngjitės
E Rėndėsishme E Rėndėsishme
 Lajmėrim Lajmėrim


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com