Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 A jeni te martuar?

Shko poshtė 

A jeni te martuar?
Po
44%
 44% [ 4 ]
Jo
56%
 56% [ 5 ]
Totali i votave : 9
 

AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: A jeni te martuar?   10.07.09 4:47

Po

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   23.09.10 10:43

loooooool gabova voten :P
jak jom beqare, dhe do vdes beqare ;)

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   23.09.10 21:09

hahahahah elenita vota nuk genjen :p hahahh
sido qe te jesh rendesi ka te jesh e lumtur gjithmone Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   23.09.10 22:19

sheeeeeeee ik re, se une jam vetem 22 vjece, si qenkam e martuar!!! le nom!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   24.09.10 21:58

weeeeeeeeeeee si bon ti sikur je rrit ne planet tjeter kjo me ben pershtypje te ne shqiptaret se shkojne jasht shtetit dhe harrojne si eshte ne vendin e tyre ti do te thuash qe andej jasht shqiperise nuk martohen ne moshe te vogel edhe une te them qe andej nuk martohen asnje her sepse edhe ate m... martese qe e bejne 3 muaj zjate kshuqe e ke gabim se mosha qe je ti eshte tamon te pakten ketu shqiperi une mund te flase per vendin ku jetoj Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   30.09.10 22:18

YouGoDe shkruajti:
weeeeeeeeeeee si bon ti sikur je rrit ne planet tjeter kjo me ben pershtypje te ne shqiptaret se shkojne jasht shtetit dhe harrojne si eshte ne vendin e tyre ti do te thuash qe andej jasht shqiperise nuk martohen ne moshe te vogel edhe une te them qe andej nuk martohen asnje her sepse edhe ate m... martese qe e bejne 3 muaj zjate kshuqe e ke gabim se mosha qe je ti eshte tamon te pakten ketu shqiperi une mund te flase per vendin ku jetoj Smile


eeeeeeeeeeeee??? ca thu me amon, jo po te martohem tani 22 vjece te boj i kalamo 23 vjece nje tejter 25 vjece dhe te mbyllem brenda 4 faqet e murti!!!1
ncuq ncuq jak s'folet fare!!!
po shkollen kush e maron eeee apo e maron ai femia qe do boj!!! ik me shoku mos ja fut kot se dhe ne shqiperi kan fillu me e vo pak ne punim trurin dhe nuk martohen me aq te ri!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   01.10.10 2:55

avash -avash mi ca me bo do rritesh e do martohesh Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   01.10.10 7:50

hahahahahaha thuja pra kokthumit se la nom!!!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   05.10.10 7:18

care bo mer mir e ka kjo

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   05.10.10 10:29

yyyyyyyyyy me ne fund me dha nje her te drejt dhe ky :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   05.10.10 19:34

Po po kur u martoni ju ne moshen 40 vjec dhe kerkoni te beni femije por ce do vezet jan ftoh dhe sado nuk e krijoni dot nje familje tani disa e gjykojne ndryshe por ke edhe nga ata qe edeh familjen e kan edhe karjeren e kan po kjo bot nuk eshte njesoj se te ishte ashtu nuk do kishte kuptim per mua nuk ka si familja eshte gjeja me e shtrejte qe kam Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   12.10.10 0:39

Jooo Sjam edhe nga mosha 27 ose 28 vjec do martohem..:D:D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   12.10.10 9:45

Lol kismet dhe une vitin tjeter kur te bohem 25 vjec
mosha ideale 25 vjec eshte Smile Njeriu 25 vjec qoft vajz apo djale duhet te martohet Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   12.10.10 22:35

Network shkruajti:
Lol kismet dhe une vitin tjeter kur te bohem 25 vjec
mosha ideale 25 vjec eshte Smile Njeriu 25 vjec qoft vajz apo djale duhet te martohet Smile
dmth une qe i ka bo 25 duhet te martohem patjeter eeeeeee se ndryshe mbeta ne dere buzqesh haha
shiko per mua duhet te martohesh kur te jesh i gatshem te krijosh familjen jo vetem ekonomikisht por mbi te gjitha moralisht ............

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 26
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   13.10.10 0:14

Po Edhe une ne te njejtin mendim me Kejlen jam :D:D

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   13.10.10 7:38

une nuk vura kusht 25 edhe ska thash mosha ideale Smile Kuptojeni thelbin e komentit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
kejla
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 831
Registration date : 09/09/2010
Age : 32
Location : shteti albania qyteti me i miri nga veriu

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   13.10.10 23:21

Network shkruajti:
une nuk vura kusht 25 edhe ska thash mosha ideale Smile Kuptojeni thelbin e komentit
ou na fal network ......nuk kemi cfare bejme e kapim pak me vonese thelbim po rendesi ka qe te pakten vone e kuptojme................flm per terheqjen e vemendjes

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


................Se lumi me i vogel ne fund
diku ne det shkon e prehet.......................

Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
Network
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 973
Registration date : 04/09/2010
Age : 32
Location : Itali

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   14.10.10 11:08

hahahahahahah duhet debat mi qashtu thuj buzqesh Smile

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.net
elenita
OnLine
OnLine
avatar

Numri i postimeve : 455
Registration date : 10/07/2009
Age : 29
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   15.01.11 11:10

ahhh medet...pse re kush e ka then qe per te krijuar nje familje duhet te martohesh eeee
kushe e ka ven kete ligj???mund edhe te bashkjetosh... yougode nuk tha njeri qe dua te martohem o te bej femi kur te jem 40 vjece, te thash qe 22 vjece sipas mendimit time eshte akoma shum shpejt per te krijuar familje te pakten kshu e mendoj un...kur te kap 30 do filloj te mendohem per fejes e martes ;)
der atehere ncuq!

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Femer mos qaj kot, se tualeti yt vlen me shume se ai idjot!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.AlbStar.Tk
Kristine Elezaj
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 12/01/2011
Age : 25
Location : New York

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   16.01.11 6:01

Jo :
Eshte heret akoma per martes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.CeleBritete.Org
Aleksi
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 3
Registration date : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   04.06.11 23:26

martesa eshtgjeja e fundit qe mund te bej 1 person apo dhe e para padashur varet me ke martohesh nese e ke gjet ate qe do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.YouGoDe.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni te martuar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni te martuar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Argėtim, Zbavitje dhe Lojra :: Sontazhe & Votime-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs