Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Vetevrasja ne rend te dites ... ?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Vetevrasja ne rend te dites ... ?!   27.03.09 21:50

Vetvrasja dukuri e cila ka ekzistuar nder
shekuj. Njeriu i plotesuar nga fatkeqesite e jetes nuk gjen me rruge
tjeter vec te mbylle syte dhe te prese se cfare stacioni ndodhet me
tutje.

Ne kete bote te nderthurur me mizori nuk eshte cudi qe te ekzistoje ky
element. E keqja eshte se kur njeriu merr masen per ta zbatuar kete akt
nuk ka njeri afer qe te mos ta ler te veproje, e pra kjo eshte
fatkeqesia me e madhe...!

Ju si e mendoni kete dukuri qe dita dites po kthehet ne nje makth te
vertete? Dhe cilet mund te jene faktoret kryesore qe mund te cojne te
mendosh nje akt te tille fatal per njerezit... ?

Vetevrasja nje semundje psiqike apo nje ndikim ekonomiko shoqeror?

Vetevrasja nje shtytje per te gjetur shpetim apo overdoza e mendjes se semure?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Vetevrasja ne rend te dites ... ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog