Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Anjeza Branka, skenat hot me tė dashurin nė plazh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Anjeza Branka, skenat hot me tė dashurin nė plazh    01.08.10 22:07

Anjeza Branka, skenat hot me tė dashurin nė plazh

Ajo
nuk ka hezituar asnjėherė tė bėjė dhe pranojė gjėra qė koleget e saj do
t’i fshihnin dhe mbanin sekret sa mė shumė tė mundeshin. Kėtė e ka bėrė
qėkurse u kthye nga Gjermania dhe nisi karrierėn muzikore dhe vazhdon
me po tė njėjtėn mėnyrė edhe sot. Nuk e fsheh aspak se pasi i dha fund
bashkėjetesės me babain e djalit tė saj, ka nisur njė lidhje tė fortė
dashurie, tė cilėn po e jeton me intensitet tė plotė. Si shumė
kėngėtarė tė tjerė, edhe kėtė sezon veror Anjeza Branka ka nisur turin
e saj tė koncerteve nė plazhet e Shqipėrisė. Fotot qė ju sjellim sot
janė pikėrisht ajo pjesė e padukshme e eventeve ku ajo merr pjesė.
Pikėrisht nė hapėsirėn mes tyre, gjatė ditės deti ėshtė magneti qė e ka
thithur atė me tė dashurin e saj. Plazh, diell, pėrqafime dhe poza tė
nxehta e shfaqin Anjezėn nė vende si Saranda, Himara Dhėrmiu dhe Vlora,
ku ajo ka kėnduar sė fundmi. Kjo tablo verore shoqėrohet edhe me njė
moment para nisjes sė njė prej koncerteve, ku pasi ėshtė bėrė gati pėr
tė dalė nė skenė, i dashuri i saj i jep njė tė puthur nė mes tė gjoksit
nė shenjė bekimi. Ndėrsa nuk mungojnė edhe momente si me shoqėrinė, apo
edhe njė pozė me aktorin e humorit, Ceke beratin. Ajo qė bie nė sy
ėshtė edhe kolori qė ka marrė Anjeza nė ditėt e saj tė plazhit, por
edhe forma e mirė trupore qė ajo gėzon si gjithmonė. Siē kemi mėsuar ne
tė “Bluetooth”, historia e dashurisė pėr Anjeza Brankėn ka disa kohė qė
ka nisur dhe djaloshi qė jetonte jashtė Shqipėrisė, tashmė qė ėshtė
lidhur me kėngėtaren, duket se ka nė plan tė jetojė nė Shqipėri
pėrfundimisht. Aktualisht kėngėtarja shfaqet nė ekranet muzikore me
kėngėn e saj tė fundit, “Tani e di”, ndėrsa po pėrgatit edhe njė tė re,
qė do ta publikojė sė shpejti.
wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Anjeza Branka, skenat hot me tė dashurin nė plazh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs