Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 

 Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
YouGoDe


Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 43
Location : YouGoDe.Org

Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė  Empty
MesazhTitulli: Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė    Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė  Empty04.09.10 4:44

Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė  1283343307-shtatzene
Rezarta Shkurta nė njė rrėfim pėr njė tabloid shqiptar sjell njė lajm te bukur. Show girl-i ėshtė nė pritje tė fėmijės sė saj tė parė nga bashkeshorti Ermal Hoxha. Nė rrėfimin pėr revisten “Mat” Rezi ka hedhur poshtė poshte thashethemet mbi biseksualitetin e saj, dyshimet pėr tė cilin nisėn nga njė set fotosh qė kėngėtarja kishte hedhur nė faqen e saj personale nė facebook. Nė foto Rezarta shfaqej duke u puthur dhe pėrkėdhelur me njė vajzė.

Rezarta Shkurta



















Profili



Datelindja:

-18 Nentor 1986








Biografia


Rezarta Shkurta, e lindur ne durres me 18 nentor 1986. Ne moshen 12 vjecare terhiqet nga bota e artit dhe fillon studimet ne dy fusha qe shpejte shnderrohen dhe ne pasionin e saj ne pikture dhe balet modern. Ne vitin 2000 fillon studimet ne Liceun Artistik Durres ku dallohet si nje piktore klasike. Ne vitin 2004 ne qytetin e Durresit shfaqet ekspozita e pare e saj me punime me te mira. 25 dhjetor 2005 merr pjese ne konkuresin e bukurise te zhvilluar ne qytetin e Durresit dhe kurerzohet Miss Durresi 2005. Ne 26 Nentor 2005 mer pjese ne Miss Model of the World. Ne kete konkurs Rezarta kualifikohet ne finale dhe fiton cmimin Miss Model of Best in Bikini. Fillon karrieren si modele dhe behet nje nga modelet me te kerkuara dhe me te paguara ne tregun shqiptar te modes. Ne kalendarin Enada At Nikolla 2006.Rezarta prezanton 2 muaj te nxehte muajin Prill dhe Qeshore. Sfilon ne sfilatat e emrave te njohur te modes si Sine Tempore etj... Nje nga projektet e reja te Rezartes eshte prezantimi i saj ne muzike nepermjet nje albumi ku do te bashkepunoj me emrat te njohur te muzikes Shqiptare. Se shpejti do te prezantohet dhe Singeli i pare i shkeputur nga ky album


Permasat Trupore: 89cm 60cm90cm
Gjatesia: 1.75
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.yougode.Org
 
Nuk jam lezbike, jam shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions