Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Sekrete tė cilat ai asnjėherė nuk do t’i zbulojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: Sekrete tė cilat ai asnjėherė nuk do t’i zbulojė   07.09.10 20:13

Sekrete tė cilat ai asnjėherė nuk do t’i zbulojė

 • Gratė kanė sekretet e veta, por nė tė vėrtetė i ruajnė edhe meshkujt. Pa shqetėsime, nuk janė ato komplot kundėr seksit femėr, vetėm mburojat e tyre mbrojtėse nėn tė cilat fshihen pėr shkak tė pasigurisė dhe mbajtjes sė imazhit mashkullor.


  Ēfarė sekrete fsheh partneri juaj?


  Ēfarė mendojnė meshkujt pėr seksin, lidhjet, joshjen dhe gratė? Edhe pse gjinia mė e ndjeshme dėshiron tė mendojė se janė meshkujt shumė tė rėndomtė dhe se ėshtė lehtė tė lexohen, kjo edhe nuk ėshtė ashtu. Ju sjellim tetė sekrete tė cilat meshkujt edhe nuk dallohen shumė nga gratė.


  1. Meshkujt urrejnė kur gratė mundohen tė jenė pjesė e ekipit tė meshkujve.


  Burrat kanė gjuhėn e vet derisa flasin me ekipin e meshkujve dhe shikojnė futboll. Edhe pse janė tė vetėdijshėm se shakatė dhe komentet e tyre tejet shpesh janė fėmirore dhe pėrdhesės, nuk duan kur gruaja tenton tė sillet si ata. Ajo ėshtė bota e tyre nė tė cilėn taket nuk duhet tė hapėrojė.


  2.Meshkujt ndonjėherė nė tė vėrtetė mendojnė se gratė janė tė marra


  Shumė herė meshkujt nė situata tė caktuara fajėsojnė grate ‘e marra’, nga shkaku qė nuk munden nė mėnyrė tjetėr t’i interpretojnė arsyet dhe shkaktojnė mėnyrė tė njė sjellje tė caktuar.  3. Toalet i rėndė nuk ėshtė seksi


  Seksi I forte nė tė vėrtetė duan gta ma toalet, por nėse ajo e pėrdor nė mėnyrė tė drejtė, toaleti e zgjedhur mund ta mposhtni me kėmbė. Nėse keni shumė toalet, nghyra dhe shtresa nė fytyrė fillon tė pyetet si nė tė vėrtetė dukeni. Kur nė mėngjes i gjithė ai toilet pėrhapet nėpėr fytyrė e lodhur, disa nga ata nuk mund ta fshehin befasinė e pakėndshme.


  4. Pas seksit pėr njė natė, meshkujt vetėm duan njė pėrshendetje


  Nėse ju ndodh seks i pasionuar nė njė natė, meshkujt duan qė ndarja tė jetė e shkurtėr dhe padetyrime. Nuk presin deklarata nė lidhje me njė lidhje tė mundshme dhe takim tė sėrishėm. Njė pėrqafim dhe pėrshėndetje e rėndomtė ajo ėshtė qė meshkujt nė raste tė tilla dėshirojnė.


  Meshkujt nuk janė adhurues tė seksit nėn dush, por vetėm disa do tė pranojnė


  5. Seksi nėn dush ėshtė i mbiēmuar


  Seks fenomenal nėn dush tė cilin e kanė festuar shumė skena filmike, nė tė vėrtetė jeta e meshkujve nuk ėshtė edhe kaq emocionuese. Pėrpos qė e kanė vėshtirė tė depėrtojnė, rrėshqasin nė pllaka dhe shkumosja dush janė pėrvojė shumė e rrezikshme.


  6. Nuk e shėrojnė vetėm gratė depresionin me shoping


  Blerja e kostumeve edhe meshkujve u ofron rehati. Gjėrat e reja u japin besim, dhe si nė shoping shpesh shkojnė e miqtė, kjo ju paraqet edhe lloj tė terapisė sociale.  Pesė shprehi beauty tė cilat meshkujt nuk i duan


  7. Meshkujt ndonjėherė e fajėsojnė sindromin paramestrual


  Ndonjėherė meshkujt duket se kanė zemėrimin dhe pakėnaqėsinė hormonale tė kushtėzuar. Kur nė njė javė gruaja donjė shaka e konsideron shumė zbavitėse, ndėrsa tashmė nė tjetrėn reagon me shkatėrrim tė butė nervor, konkluzionin tė cilin e tėrheq ėshtė sindromi paramenstrual.


  Meshkujt druajnė nga grate e bezdishme


  8. Meshkujt detyrohen tė hyjnė nė martesė


  Gratė janė ata tė cilat konsiderojnė se deri nė vite tė caktuara duhet tė martohen dhe tė krijojnė familje. Por, edhe meshkujt druajnė qė do tė humbin nė sharm dhe joshje, dhe pėr shkak tė siguritetit qė ēdoherė duhet ta kenė gruan afėr vetes hyjnė nė ujrat martesore.


  wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,  Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
   
  Sekrete tė cilat ai asnjėherė nuk do t’i zbulojė
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
  Kėrce tek:  


  Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
  Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com