Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

 

 Permes Internetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
Jona Koleci


Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 38
Location : Athens

Permes Internetit Empty
MesazhTitulli: Permes Internetit   Permes Internetit Empty07.09.10 21:48




Permes Internetit Fp69

Kur dikur dėgjoja se nė botėn pėrėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata pėrėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.

Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.

Pėrshėndetje… jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.

- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.

Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.

- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.

- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.


- Hahahahaha… e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.

Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.

- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.

- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.

- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.

- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.

Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.

- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri… Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.

Oh sa u josha pas saj… edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.


- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.

I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.


- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.

Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.

Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.

- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.

- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjalė t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.

Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.

- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.


- Sa do tė dėshiroja tė mė bėsh shoqėri, nuk e ke idenė – ia ktheva.

Pas kėsaj, u nisėm menjėherė drejtė Prishtinės. Gjatė rrugės bisedonim edhe mė shumė, por assesi tė merrnim ndonjė iniciativė konkrete. Kur arritėm rreth Lipjanit, ajo mė luti qė tė hynim nėpėr qytezė dhe jo tė ndiqnim unazėn.

- O loēkė, ajde ndalemi nė njė motel kėtu nė tė djathtė, sepse nuk kam edhe aq punė nė Prishtinė. Mė shumė pėr qejf kam dalė – mė tha zonja Dritė.

Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva. Ec e ec, nuk shihja ndonjė motel. Fillova tė mendoja gjithēka, pa bėrė zė fare. Sapo e kemi lėnė qytezėn, vėrejta njė motel, i cili nuk i ngjante edhe aq njė moteli.

- Ky ėshtė moteli – mė tha zonja.

Hyra nė parkim dhe, kur dolėm nga vetura, njė djalosh na priste me ēelėsa nė dorė. Asgjė nuk kuptoja. Prisja se do tė uleshim nė hollin e kėtij objekti dhe do pinim kafe, por jo. Zonja e rrėmbeu ēelėsin, ia bėri njėfarė pagese dhe u futėm nė objekt, ku asgjė nuk pashė aty qė tė ngjasonte nė objekt hotelerie, pos dhomave, sikur tė njė shkolle.

U futėm nė njėrėn prej kėtyre dhomave dhe zonja menjėherė e mbylli derėn. Ishte njė shtrat bashkėshortor brenda, i rrethuar me pasqyra, njė dush kabinė, njė tavolinė dhe dy karrige. Ajo mu vėrsul si luaneshė, duke mė thėnė se ky ishte qėllimi.

- A e di se sa shumė kam imagjinuar ta kem njė djalosh tė ri, si ty? – mė thoshte ajo, duke mos i ndaluar puthjet kudo nėpėr qafė e trup.

Shpejtė e shpejtė e kryem turnin e parė, sepse ishim tė eksituar pa masė qė tė dy. Mė duhet ta pranoj se ajo mė ka shkundur fortė. Vėrtetė ishte e etur pėr mashkull.


Pas kėsaj u futem bashkė nė banjė, ku e fėrkuam mirė e mirė njeri-tjetrin. Zonja nuk ishte e bukur, ama trupin e kishte bombė. Si dukej, ajo shumė i pėrkushtohej trupit, sepse edhe lėkurėn e kishte tė ushqyeshme dhe tė lėmuar e depiluar. U kthyem nė krevat, ku edhe filluam lojėn e vėrtetė, duke mos e lėshuar asnjė pjesė tė trupit pa e shijuar. Zonja dinte shumė mirė tė mė trajtonte pjesėt erogjene tė trupit, sidomos, koēet. Nė ēastin kur mi ka mbėshtjellė me dy duart koēet dhe karin, ndėrkohė qė majėn e karit ma pėrkėdhelte me buzėt e trasha qė kishte, unė humba fare nga kjo botė.

- Ohhhh zonja ime… mėsuesja ime… sa shumė e din se ēka e eksiton mashkullin – i thash.

- Duhet edhe ti tė shijosh diēka tė veēantė – ma ktheu, duke i hapur kėmbėt, pėr tė ma dhuruar pidhin e saj mė buzė tė gjata.

Fillimisht fillova lehtė t’ia puthja pidhin. Por, kur ajo mė kallte duke e thithur karin, unė doja tė futem i tėri nė pidhin e saj. Ishte kėnaqėsi e paparashikueshme, derisa ne ia trajtonim njėri-tjetrit pjesėt mė intime.

Sa shumė me eksitonte, kur me mjeshtėri ma fėrkonte pidhin pėr buzė, duke kėrkuar qė ti bėja diēka mė shumė se lėpirjet.

U ngrit mė pas ajo dhe mori pozicionin e kafshės. Qėndronte sikur lopėt kur janė tė gatshme ta presin kėrcimin e demit. Menjėherė mė shkoi mendja kur unė i ruaja lopėt e fshatit dhe, njė grua e vetmuar ruante njė lopė tė vogėl. Ajo ishte e pastėr, sikur tė flinte nė dhomė. Kur i erdhi koha tė mbarėsohej, e pata xhelozuar demin e fshatit kur kishte kėnaqėsinė t’ia fuste asaj lope tė ruajtur me kimet. Nuk ėshtė turp nėse them qė disa herė tentoja ta qija edhe unė atė lopė tė vejushės, sepse i ngjasonte pronares sė vet.

Tė gjitha kėto mendime mu sollėn nėpėr kokė me njė shpejtėsi jashtėzakonisht tė madhe dhe inspirimi im shkoi nė maksimal. Kari mu bė dru i forte dhe i drejtė. Zonja vetėm i dridhte bythėt, duke mė ftuar qė t’ia rras sa mė shpejtė.

- Ma rras zemėr… Ma rras se kėtė e kam dėshiruar shumė kohė… Mė qij si mėzat – apelonte zonja Dritė.

- Ahhhh… – lėshova njė britmė, kur ia pėrmblodha me fuqi, bash sikur ai mėzati i katundit qė mu soll nė kokė.


Edhe zonja ime mė inspiroi kur pikėrisht mė quajti muzat nė ēastin kur unė veē e sillja nėpėr kokė atė.

Me rrėmbim i pėrmblidhja para vetės bythėt e saj tė formuara si mollė. E pompoja pa ndėrprerė dhe me egėrsi. Asaj sikur kjo i pėlqente pa masė, sepse e shihja qė mė ujdiste vithet aq mirė, sa qė kisha pėrshtypjen se pidhin ma vuri nė pjatė.

Pas disa shkundjeve, ndjeva sė koēet donin tė dilnin nga strofulli i tyre… E shpejtova ritmin, ndėrkohė qė bėrtisja, nė mėnyrė qė zonja tė kuptonte se ėshtė koha e kulminacionit. U shkul me shpejtėsi nga kari im dhe ma rrėmbeu atė, duke vazhduar tundjet me dorė, pėr ta pritur lėngun magjik.

Eksplodoja si top, pėrderisa ajo i priste llavat nė gjoks, e me njėrėn dorė e lyente gjoksin me atė lėng. Sapo jam shterė i tėri, zonja e futi nė gojė dhe e thithte edhe mė, duke mi nxjerrė edhe pikat e fundit tė spermės.

Nė ato ēaste mu duk se po ma nxjerr zemrėn nga vendi. Ēmendesha nga kėnaqėsia qė mė falte zonja ime.

Me ta pėrfunduar lojėn, tashmė njėri pas tjetrit u lamė me ujė tė vakėt, sepse i ngrohti kishte mbaruar qė nė turnin e parė kur u lamė.

U veshėm dhe, si pėr habi, as unė e as ajo nuk ishim tė interesuar tė shkonim nė Prishtinė.

Unė i propozova qė tė silleshim kah Brezovica, e kur tė bie terri tė hynim nė Prizren. Ajo u pajtua mė kėtė idenė dhe nė ia therėm kah Ferizaj.

Nė Brezovicė jemi ndaluar nė njė vend tė kėndshėm dhe tė flladshėm. Aty jemi argėtuar edhe mė shumė, ndėrkohė qė nė mbrėmje kemi hyrė nė Prizren dhe jemi ndarė si dy tė panjohur.Nga ajo ditė, ende nuk e kam takuar zonjėn time, as qė mė ka thirr dhe as qė mė ėshtė paraqitur nė MSN. Tani jam nė kėrkim tė asaj zonje, por ka dy muaj qė nuk e takoj dot, as qė mė pėrgjigjet ne e-maila. Krejt kjo, tani mė duket si ėndėrr. Shpesh e pyes vetėn, athua kam parė ėndėrr apo ishte realitet dėfrimi me njė zonjė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.al-forums.com/
 
Permes Internetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Erotika dhe seksi :: Kamasutra dhe enciklopedia seksuale-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | ©phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions