Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kėnga Magjike 2010”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kėnga Magjike 2010”   19.11.10 22:24

Nora Istrefi dhe Linda Halimi do ta kenė tė ndaluar qė tė marrin pjesė nė Festivalin “Kėnga Magjike” pėr gjashtė vitet e ardhshėm, vetėm pėr shkak tė njė vonese trafiku.Kėshtu ka thėnė pėr Express Online njė burim shumė i afėrt me kėngėtaren Nora Istrefi ku e tėra kishte ndodhur pas njė kthimi nė Kosovė tė Norės bashkė me Linda Halimin dhe kėngėtarin reper nga SHBA, Bigg D. pėr festėn e Kurban Bajramit.“Pasi kishin bėrė paraqitjen e parė nė Kėnga Magjike dhe pasi qė kėnga ishte prit shumė mirė nga publiku Nora dhe Linda janė kthyer nė Kosovė – pėr shkak se Linda kishte pasur njė koncert. Pastaj Nora bashkė me Big D dhe Lindėn janė kthyer nė Shqipėri, madje me njė makinė tė njė miku te tė fejuarit tė Norės, Robertit, sepse kishte harruar ēelėsat e makinės sė saj nė hotelin nė Shqipėri”, ka thėnė ky burim.Por, gjėrat nuk kishin shkuar edhe aq mirė pėr Norėn sepse kishte pasur tė reshura tė mėdha tė shiut dhe pasi kishte mbėrritur nė Tiranė kishte ngecur nė trafik.“Nora e ka kontaktuar nė telefon Gjebrenė ku i ka thėnė se janė nė Tiranė dhe vonohen pėr pak kohė pėr shkak tė trafikut. Por ai i kishte thėnė: ‘Ju do e keni tė ndaluar qė tė merrni pjesė gjashtė vjet nė festivalin ‘Kėnga Magjike 2010’. Pas gjysmė ore ai i ka kontaktuar prapė kėngėtaret duke i thėnė se janė tė suspenduar nga pjesėmarrja nė ‘Kėngėn Magjike’”.Pas kėsaj Nora kishte tentuar qė tė kontaktoj pėrsėri Gjebrenė pasi ishte qetėsuar por ai i kishte thėnė se fajet pėr kėtė nuk i ka ajo sepse nė kontratė qė e kishte kishte nėnshkruar Linda Halimi, specifikohej se kėngėtaret nuk bėn qė tė vonohen mė shumė se 30 minuta dhe se vendimi i marrė nuk mund tė kthehej.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Nora Istrefi dhe Linda Halimi perjashtohen nga “Kėnga Magjike 2010”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblog.com