Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kujdes me zgjedhjen e partnerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Kujdes me zgjedhjen e partnerit   28.11.10 21:43

Ggoistė,tė fiksuar pas punės, posesivė e tė pavendosur? Mė poshtė keni njėlistė me tipat e meshkujve qė femrat nuk duhet tė dashurohen kurrė,sepse pėrndryshe do tė vuajnė ne tė ardhmen.


Ja tipat qė mė mirė t'u rrini larg:
Egoisti
Cdoaspekt i marrėdhėnies tuaj vendoset prej tij, kushtėzon vendimet tuajadhe madje edhe shijet tuaja. Edhe nė marrėdhėnie seksuale egoistivendos nė radhė tė parė dėshirat dhe kėnaqėsitė e veta.
Posesivi
Kuishe? Pse u vonove? Kėshtu do ta dalėsh e veshur? Kėto lloj tipash janėgjithnjė xhelozė dhe tė asfiksuar me kėrkesat e tyre. Rrezikojnė qė nėtė ardhmen tė bėhen agresivė dhe tė dhunshėm. Duhet tė bėni kujdes semė nje partner tė tillė, mund tė largoheni nga familja dhe miqtė.
I pavendosuri
Jetaėshtė shumė e vėshtirė pėr secilin nga ne. Imagjinoni nėse pėr partnerkeni njė mashkull qė duhet t'i shkoni pas si njė fėmijė. I pavendosur,gjithnjė pėr tė shkaktuar probleme dhe pėr tė ndjekur aventurat e veta.Premtimet e tij, janė si fjalėt qė i merr era...
Djali i mamasė
Kėtalloj tipash, mamanė e kanė nė qendėr tė dashurisė sė tyre. Dhe mamatėduke e ditur kėtė dobėsi tė djalit, fillojnė dhe komandojnė jetėn tuaj.Nėse ai nuk e shkėput dot lidhjen me mamanė e tij, mė mirė kėputeni jume tė sa tė mos jetė shumė vonė.
Endėrrimtari

Kanėhijen e rock star ose tė poetėve tė mallkuar. Duken plot me mistere dheshumė sensualė, por kur vjen fundi i muajit, llogaritė nuk bėhen meėndrra. Mė mirė lėrini nė ėndrrat e tyre pėr lavdi.
Festuesi

Nukka asgjė tė keqe tė dalėsh dhe tė argėtohesh, por ky nuk mund tė jetėmotiv i cdo nate. Kėshtu edhe jeta juaj do tė jetė e padurueshme. Iknisa jeni nė kohė!
I cmenduri pėr punė

Entuziasmipėr punėn dhe dėshira pėr tė punuar sa mė shumė, mund tė krijojė njėlloj varėsie dhe sėmundje. Pėr kėtė lloj tipi puna ėshtė kryesorja, nukka as tė shtuna, as tė diela pushim. Nė mbrėmje diskutohen vetėmcėshtjet e punės dhe asgjė tjetėr...sa marrėdhėnie e mėrzitshme!
Pesimisti
Kylloj tipi e sheh gjithnjė gotėn gjysmė bosh dhe nuk bėn asnjė pėrpjekjepėr tė ndryshuar gjendjen. Eshtė gati tė kritikojė cdo gjė dhe tėgjithė. Edhe njeriu mė optimist, pranė kėtij lloj tipi do tė mėrzitej.
Narcisti
Nukarrin qė t'i rezistojė pamjes sė vet, pėrfiton nga cdo pasqyre aposipėrfaqe e shkėlqyer pėr tė shijuar imazhin e vet. Nuk di tė dojė apotė admirojė tė tjerėt. Nuk mund tė ndėrtohet njė marrėdhėnie e mirė medikė qė do vetėm veten.
Kopraci

Nuk ju con kurrėnė restorant. Njė unazė me gurė tė cmuar mė mirė harrojeni. Kur shkonidiku, nė momentin qė paguhet fatura ai del jashtė pėr tė pirė duhan qėtė mos shpenzojė para. Pėr ju do tė jetė njė problem i madh qė tė ndanivite tė tėra me kėtė lloj tipi, ndaj mė mirė qėndrojini larg.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Kujdes me zgjedhjen e partnerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog