Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Fiksimi i Rezarta Shkurtės, “Prit tė tė puth pak”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Fiksimi i Rezarta Shkurtės, “Prit tė tė puth pak”    30.11.10 1:08


Fiksimi i Rezarta Shkurtės, “Prit tė tė puth pak”NėseRezi puthet me shoqet nė foto artistike kėtė e kemi bėrė tė ditur, porqė kjo po bėhet njė fiksim i Rezit kjo u vu re dhe gjatė Kėngės Magjike2010. Preja e re e kengėtares, ėshtė Argjentina Ramosaj dhe menjėherėpozimi, “prit tė bėjmė si vajza capkėne qė puthen”. Por, afeksioni pasnjerėzve tė dashur i Rezartės shpjegohet vetėm me puthje, dhe kjo dhemes cunash, ku shembuj konkretė kemi kantautorin Pirro Cako dhe aktorine humorit, Gentian Zenelaj. Nė vijim foto tė Rezarta Shkurtaj meAfėrdita Dreshajn dhe Altuna Sejdiun.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Fiksimi i Rezarta Shkurtės, “Prit tė tė puth pak”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Portali i forumit-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog