Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Edhe Elvana Gjata me sėmundjen “gjoksi nė shesh”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Edhe Elvana Gjata me sėmundjen “gjoksi nė shesh”    19.12.10 21:12

Vazhdon
tė jetė njė nga kėngėtaret mė tė kėrkuara, falė edhe zėrit tė saj, ku
ajo pa problem arrin tė kėndojė ”live”. Bukuroshja Elvana Gjata edhe nė
Tiranėn e saj kėndon dhe ėshtė e kėrkuar pėr tė kėnduar nėpėr pube tė
ndryshme.

Por, neve na ra nė sy lodhja e saj e tepėrt, tė cilėn mundohej ta
zėvendėsonte me pozicionet e saj me gjoksin nė shesh. Por, si duket ajo
ka dashur tė thotė se ēfarė ka ajo mė pak se tė jetė seksi, fundja si
koleget e saja, si

Ēiljeta, Rozana, Zajmina etj. M. Gj.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Edhe Elvana Gjata me sėmundjen “gjoksi nė shesh”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog