Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Clio Pajczer zgjidhet gruaja mė e bukur e futbollistėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Clio Pajczer zgjidhet gruaja mė e bukur e futbollistėve   20.01.11 22:25

Njė portal sportiv ēek ka zgjedhur 20 gratė mė seksi tė futbollistėve, ndėrsa ka fituar ish e dashur e futbollistit holandez Zenden, modelja dhe moderatorja Clio Pajczer.

Njė portal sportiv ēek ka zgjedhur 20 gratė mė seksi tė futbollistėve, ndėrsa ka fituar ish e dashur e futbollistit holandez Zenden, modelja dhe moderatorja Clio Pajczer.

Nė listėn ēeke tė grave mė seksipile tė futbollistėve nė vendin e 16-tė ėshtė Paris Hilton, me tė cilėn pėr disa ditė u argėtua edhe Cristiano Ronaldo.

Manekinia ēeke, Alena Sheredova, e cila me portierin italian Guianluigi Buffon ka dy fėmijė, ėshtė nė vendin e tretė.
E dyta ka pėrfunduar ish gruaja e futbollistit anglez, Ashley Cole, kėngėtarja Cheryl Cole.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Clio Pajczer zgjidhet gruaja mė e bukur e futbollistėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog