Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit   30.01.11 21:38

Gjatė fluturimit tė aeroplanit nga Lisbona drejt Barcelonės, njė i ri u
fejua me tė dashurėn e tij Vera Silva, e cila punon si stjuardesė. Joao
Vierie tėrė planin e kishte bėrė me pjesėn tjetėr tė ekuipazhit, ndėrsa
ishte futur nė aeroplan pa e vėrejtur fare e dashura e tij. Gjatė
fluturimit mori mikrofonin e pilotit dhe para pasagjerėve e pyeti nėse
pranon tė martohej me tė.


“Nga frika mendova se mund tė fshihesha nė WC, por megjithatė hoqa
dorė”, tha Vera.

Edhe pse mbeti e shokuar, pranoi tė fejohej, ndėrsa nė kėtė rast mbi 80
udhėtarė i duartrokitėn. Edhe ekuipazhi mbeti i emocionuar, ndėrsa
kapiteni i aeroplanit deklaroi se e tėrė kjo ishte shumė qesharake, por
edhe romantike dhe se gjatė 35 viteve tė karrierės sė tij nuk kishte
pėrjetuar njė gjė tė tillė.
lajmifundit

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
I propozoi fejesė stjuardesės gjatė fluturimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog