Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 20 Vajzat mė tė bukura tė 2010-ės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 32
Location : Athens

MesazhTitulli: 20 Vajzat mė tė bukura tė 2010-ės   15.02.11 0:12

20 Vajzat mė tė bukura tė 2010-ės


Posted by trimi on Dec 20, 2010 | Leave a Comment
Nė fund tė ēdo viti, njė nga portalet mė tė mėdha tė modės nė SHBA, bėn njė pėrmbledhje tė femrave tė mė tė bukura tė cilat kanė lėnė gojė hapur shumė meshkuj me bukuritė e tyre. Kėshtu ky portal edhe kėtė vit zgjodhi TOP 20 vajzat mė tė bukura tė cilat pėr herė tė parė kanė vit kanė bėrė njė Photo Shooting.
Secila prej kėtyre njėzet vajzat ėshtė goxha seks. Nė mesin e tyre do tė e gjejni nė vendin e parė 22 vjeēaren nga Sllovakia Lucia, ndėrsa rėnditja vazhdon me Sandra Valencia nga Kolumbisa dhe Lonek Angel nga Holanda e cila ngjan shumė me Megan Fox.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
20 Vajzat mė tė bukura tė 2010-ės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com