Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Edhe irlandezėt kanė vajza gjoksmėdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Edhe irlandezėt kanė vajza gjoksmėdha   25.02.11 20:44

Bukuroshja Georgia jeton nė Dublin, ndėrsa kėtė
herė ėshtė fotografuar me veshje tė brendshme. Lajmi i mirė pėr tė
gjithė meshkujt. Salpa ėshtė singel.

Zmadho fotografinėMė proporcionet tė mėdha janė tė njohur vajzat britanike, mirėpo ja qė
edhe irlandezėt nuk duan tė mbetet pas anglezėve dhe kanė publikuar
fotot sexy tė irlandezes 25 vjeēare Georgia Salpa.

Bukuroshja Georgia jeton nė Dublin, ndėrsa kėtė herė ėshtė fotografuar
me veshje tė brendshme. Lajmi i mirė pėr tė gjithė meshkujt. Salpa ėshtė
singel.
Zmadho fotografinė
Georgia Salpa

Zmadho fotografinė
Georgia Salpa

Zmadho fotografinė
Georgia Salpa

Zmadho fotografinė
Georgia Salpa

Zmadho fotografinė
Georgia Salpa

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Edhe irlandezėt kanė vajza gjoksmėdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Forumotion.com | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Free blog