Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tatuazhet nuk janė vetėm zbukurim ato janė jeta e tyre

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Denisa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 254
Registration date : 10/11/2010
Age : 24
Location : Diku aty me ju

MesazhTitulli: Tatuazhet nuk janė vetėm zbukurim ato janė jeta e tyre   17.04.11 23:26

Fundjavėn e kaluar nė Frankfurt ėshtė mbajtur
konventa ndėrkombėtare e tatuazheve,ku janė mbledhur te gjithė artistėt e
tatuazheve nga e gjithė bota

Zmadho fotografinė
Fundjavėn e kaluar nė Frankfurt ėshtė mbajtur konventa ndėrkombėtare e
tatuazheve,ku janė mbledhur te gjithė artistėt e tatuazheve nga e gjithė
bota duke u prezantuar me teknikat, ngjyrat dhe dizajnet mė tė reja nga
ky lloj artiZmadho fotografinė
Tatuazhet nuk janė vetėm zbukurim ato janė jeta e tyre

Zmadho fotografinė
Tatuazhet nuk janė vetėm zbukurim ato janė jeta e tyre

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


Do ta
dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi... Nje vend qe shquhet per
trimeri...
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..Toka qe me dha
emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare.http://wWw.yougodec.Com
Do Te Dua kur te kem ...
qe te kem kur te Te Dua... ♥♥

Le plus
lourd fardeau, c'est d'exister sans vivre.-Victor Hugo

Kur injoranca flet ...
Inteligjenca buzeqesh ne heshtje ...♥♥

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougodec.Com
 
Tatuazhet nuk janė vetėm zbukurim ato janė jeta e tyre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: LifeStyle-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog