Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Modė e re - funde mbi pantallona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Modė e re - funde mbi pantallona    21.04.11 19:26Kemi lajme tė mira ose tė kėqija (nėse ju pėlqen ose jo ky stil) – fundet mbi pantallona janė pėrsėri nė modė!Diku
nga fillimi i viteve nėntėdhjetė tė shekullit tė kaluar ishin nė modė
stilet qė lidheshin me ‘Seattle grand music’ . Kėmishėt e gjera me
kuadrate, pamja e parregulluar dhe fundet mbi pantallona njihen pėr kėtė
stil tė veshjes.
Nė sfilatat e pothuajse tė gjithė kreatorėve mė tė rėndėsishėm u
shfaqėn variante mė tė sofistikuara dhe mė elegante nė kėtė trend,
shkruan Mnogu. Ata qė e mbėshtesin thonė se ėshtė balancė i pėrkryer
midis kombinimit pėr ditėn dhe natėn dhe shembull i pėrkryer pėr veshje
nė shtresa. Ata qė janė nga ana tjetėr thonė se kėto dy veshje duhet tė
vishen veē e veē, kurse tė kombinuara janė vetėm kiē.
Nė vazhdim tė tekstit shikojini fotografitė e sfilatave tė modės tė
shtėpisė sė modės “Chanel”, Vera Wang dhe kreatorėve tė tjerė tė modės
tė cilėt e mbėshtesin kėtė trend. /Telegrafi/wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Modė e re - funde mbi pantallona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog