Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Meshkujt dashurojne vetem njehere

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Meshkujt dashurojne vetem njehere   10.07.09 4:59

Mbase une jam gabim, mbase jo, por di te them qe kjo eshte e vertete
per shumicen. Flas vetem per meshkujt pasi nuk mund te konceptoj femren
deri ne kete pike. Pra une them qe meshkujt dashurojne vetem njehere me
tere forcen e shpirtit dhe mbesin peng per tere jeten te asaj dashurie.
Ne rastin me fatlum ata e perjetojne ate dashuri gjithe jeten kur e
kane bashkeudhetare ate dashuri per tere jeten, packa se gjate asaj
udhe ka alucinacionet e veta. Ne rastin me fatkeq, kur e humbin ate
dashuri, mbesin peng te asaj dashurie pasi meshkujt nuk harrojne lehte,
dhe gjate ciklit te jetes perkujtojne castet e fuqishme te asaj
dashurie gjigande tashme te humbur.

Ne jete shfaqen plot dashuri
por vetem njera e ben mashkullin te humbase dhe ti verboje cdo
arsyetim. Eshte fakt qe meshkujt per hir te asaj dashurie kane bere
sfidat me ekstreme qe mendja e njeriut imagjinon.

Ju si mendoni.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Meshkujt dashurojne vetem njehere
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Tema Shoqerore :: Dashuria Seksi dhe pasion-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog