Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 3 pozicione tė cilat ngjallin pasionin ēdo herė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: 3 pozicione tė cilat ngjallin pasionin ēdo herė   03.06.11 20:12

Meshkujt kanė pranuar se ēfarė mė shumė i ndez,
ndėrsa vendimi ėshtė marrė nė tre pozicionet e preferuara tė meshkujve
pėr seksin.

Zmadho fotografinė
Ashtu si gratė edhe burrat kanė pozicione tė preferuara nė seks tė cilat
mund t’i ēojė deri nė ēmenduri dhe t’u sigurojė seks mė tė mirė.

A dėshironi ju njė eksperiencė tė paharrueshme me partnerin tuaj, ėshtė
koha qė tė futeni nė mendjen e tyre e cila, kur ėshtė fjala pėr seks,
shumė e thjeshtė.

Meshkujt kanė pranuar se ēfarė mė shumė i ndez, ndėrsa vendimi ėshtė
marrė nė tre pozicionet e preferuara tė meshkujve pėr seksin.

1. Mashkulli ri i ulur nė karrige[/b], ndėrsa femra nė
tė brendshme seksi qėndron para tij. Loja fillon nė momentin kur ajo me
butėsi ulet nė tė. E njėjta ngjarje mund tė bėhet nė njė mėnyrė qė femra
ėshtė e kthyer nė drejtim tė mashkullit.

2. Poza 69 ende nuk ėshtė vjetruar dhe shumica e
meshkujve atė e kanė konfirmuar. Pėrdhelja e butė nė shtrat shtrirė nė
drejtim tė kundėrt mund tė sigurojė njė kėnaqėsi tė pabesueshme pėr tė
dy partnerėt dhe ėshtė hyrje e pėrkryer nė komplot tė mėtejshėm seksual
sipas zgjedhjes suaj.

3. Doggy style ėshtė gjithashtu njėra nga pozicionet e cila asnjėherė nuk do ta dalė jashtė modės.

Nė kėtė mėnyrė, mashkulli e kontrollon situatėn, kurse nė kombinim me
njė pasqyrė tė madhe anash seksi mund tė jetė shumė interesant dhe
krijues. Halteret dhe taket gjithashtu janė erėza tė mira pėr kėtė
pozicion nė seks sepse imagjinon nė dėshirėn dhe kėnaquni
Zmadho fotografinė
3 pozicione tė cilat ngjallin pasionin ēdo herė

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
3 pozicione tė cilat ngjallin pasionin ēdo herė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog