Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Shqiptari Mark Marku shkėlqeu dhe mahniti Kroacinė (Video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Shqiptari Mark Marku shkėlqeu dhe mahniti Kroacinė (Video)   04.06.11 23:51

Marku ka intepretuar kėngėn e vjetėr maqedonase
‘Zajdi, zajdi”, qė sė fundi identifikohej me Toshe Proeskin. Ai ua ka
dedikuar kėngėn motrave tė tij, tė cilat nuk i ka parė tash e shtatė
muaj. Anėtarėt e jurisė e kanė ngritur nė qiell prizrenasin.

E gjithė vėmendja tė premten mbrėma nė Kroaci i ėshtė dedikuar
prizrenasit Mark Marku. Ai ka kaluar nė gjysmėfinalen e “Kroacia kėrkon
njė yll”, pas njė performance tė jashtėzakonshme, qė ka bėrė publikun
dhe jurinė e emisionit tė mbesin pa fjalė.

Marku ka intepretuar kėngėn e vjetėr maqedonase ‘Zajdi, zajdi”, qė sė
fundi identifikohej me Toshe Proeskin. Ai ua ka dedikuar kėngėn motrave
tė tij, tė cilat nuk i ka parė tash e shtatė muaj. Anėtarėt e jurisė e
kanė ngritur nė qiell prizrenasin.

“Pėr mua ėshtė gjithmonė e vėshtirė tė dėgjoj ‘Zajdi, Zajdi’ pas Toshes.
Ai ėshtė i pazėvendėsueshėm. Por, ti mė ke mbytur. Jam i mbaruar. Pėr
mua, je fitues i pesė sezoneve tė ardhshme”, ka thėnė eksperti i njohur
dhe kompozitori kroat Tony Cetinski, transmeton Idenksonline.

“Performanca mė e mirė qė kam parė. E ke lėshuar zėrin”, ka thėnė anėtari i jurisė Fox.
“Ky nuk ėshtė thjesht interpretimi mė i mirė nė kėtė mbrėmje, por mė i miri nė kėtė sezon”, ka thėnė Ivana me lot nė sy.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Shqiptari Mark Marku shkėlqeu dhe mahniti Kroacinė (Video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog