Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Femra mė sexy e botės (Video)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Femra mė sexy e botės (Video)   08.06.11 23:44

“Kur fillimisht mė ėshtė thėnė, mė ėshtė dashur
t’i pyes nėse e kanė thirrur personin e duhur. Dhe kur ata mė kishin
siguruar se isha personi i duhur, e kam shikuar veten njė kohė tė gjatė
nė pasqyrė dhe e kam pyetur veten ‘si ia arrita kėsaj, mori vajzė?’”,
ka rrėfyer Rosie

Zmadho fotografinė


Biondja seksi, e cila sapo e ka pėrfunduar aktrimin nė filmin
“Transformers II”, e pranon se ėshtė dashur ta kontrollojė mirė nėse
vėrtet ajo ėshtė shpallur si femra mė seksi nė botė.

“Kur fillimisht mė ėshtė thėnė, mė ėshtė dashur t’i pyes nėse e kanė
thirrur personin e duhur. Dhe kur ata mė kishin siguruar se isha
personi i duhur, e kam shikuar veten njė kohė tė gjatė nė pasqyrė dhe e
kam pyetur veten ‘si ia arrita kėsaj, mori vajzė?’”, ka rrėfyer Rosie.
YllPress.com ju sjell fotot e bukuroshes se botes.


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Femra mė sexy e botės (Video)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog