Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Le te dashuren i pėrkushtohet kafsheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Le te dashuren i pėrkushtohet kafsheve   13.01.10 22:01Kėngėtari i njohur nga Maqedonia i cili kėto ditė ka promovuar albumin “E Brenduar”, zbulon pasionin e tij tė fshehur pėr kafshėt. Nė shtėpinė e kėngėtarit bukurosh tashmė bashkėjetojnė 14 mace dhe dy qenj. Nė njė intervistė pėr median maqedonase Gaxha zbulon se ka plan tė zgjerojė familjen e tij me kafshė tė reja, njė pjesė e tė cilėve janė marrė nga rruga. Albumi “E Brenduar”, sipas kėngės qė mban tė njėjtin titull pėrmban 17 kėngė tė rrymės RNB dhe pop. Gaxha thotė se 90 % e kėngėve nuk janė komerciale, p aty mund tė gjejnė veten tė gjithė si tė rinjtė ashtu dhe tė moshuarit.Gjatė intervistės ai tregon se Vti i ri e ka gjetur singėl pas ndarjes sė tij me njė vajzė nga Shqipėria tė cilėn e quan Juana.BallkanWeb

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Le te dashuren i pėrkushtohet kafsheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog