Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Kryeministri i premton Qetsorit angazhim nė strukturat e PD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Kryeministri i premton Qetsorit angazhim nė strukturat e PD   13.01.10 22:06Qetsor
Ferunaj, fituesi i reality show “Big Brother 2” duket se e pret njė Vit
i Ri premtues nė pėrfshirjen e tij nė politikė, pikėrisht nė strukturat
e Partisė Demokratike. Vlonjati 33 vjeēar, i cili vazhdon tė jetojė nė
Orikum, ndėrsa ndjek studimet pėr Shkenca Politike nė Vlorė, ka qenė i
ftuar nė festėn e fund vitit tė Forumit tė tė Rinjve Demokratė, ku ka
qenė i pranishėm dhe Kryeministri e Kryetari i PD-sė, Sali Berisha.
Qetsori ka marrė ftesėn nga ky forum direkt pasi suplementi “Panorama
Plus” botoi njė intervistė tė Qetsor Ferunaj, ku shprehte ambicien e
tij pėr tė hyrė nė strukturat e Partisė Demokratike, dhe vėshtirėsinė
qė po ndeshte pėr tė depėrtuar nė klanet brenda partisė. Nė intervistėn
e sipėrpėrmendur ai pohonte ambicien pėr tė arritur njė ditė nė
Kryesinė e Partisė Demokratike.

Intervista u botua bashkangjitur
mė intervistėn e dhėnė nga kėngėtarja Ēiljeta Xhilaga, pak ditė pas
zgjedhjes sė saj nė Kėshillin drejtues tė PD-sė. Ndaj nė festėn e
Forumit tė tė Rinjve Demokratė qė u organizua nė “Living Room” nė
Tiranė, nuk mungonte dhe Ēiljeta ndėrsa ėshtė prezantuar me Qetsorin, i
cili ėshtė marrė mė vonė veēmas nga Berisha duke biseduar tė dy pėr
disa minuta. Kryeministri i ka komunikuar Qetsorit vlerėsimin e tij pėr
mendimet e shprehura nė gazetėn “Panorama”, duke veēuar kėndvėshtrimin
e tij pėr konceptin e familjes, duke i premtuar mbėshtetje pėr ta
pėrfshirė nė strukturat e PD-sė.

Mė pas Kryeministri ka kėrkuar
tė realizojė disa foto me dy tė rinjtė me famė qė aspirojnė nė PD,
pikėrisht me Ēiljetėn dhe Qetsorin. Ndėrkohė qė Qetsori pas atij takimi
ka filluar tė ingranohet personalisht. Ai ka ngritur njė grup tė rinjsh
vullnetarė nga Vlora, tė cilėt do tė nisen sot drejt Shkodrės pėr t’u
ardhur nė ndihmė banorėve tė pėrmbytur.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Kryeministri i premton Qetsorit angazhim nė strukturat e PD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com