Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Lorik Cana, 10 mijė euro pėr tė pėrmbyturit nė Shkodėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Lorik Cana, 10 mijė euro pėr tė pėrmbyturit nė Shkodėr   15.01.10 23:21Futbollisti i kombetares shqiptare, Lorik Cana i eshte bashkuar
personave te cilet po ndihmojne financiarisht familjet e permbytyra ne
rrethin e Shkodres, duke dhuruar personalisht 10 mije euro ne ndihme te
tyre. Futbollisti shqiptar, i cili luan ne kampionatin anglez me
skuadren e Sunderland, gjithashtu i ka bere thirrje te gjithe te
sensibilizohen per te ndihmuar banoret e rrethit te Shkodres qe kane
humbur gjithcka ne permbytjetet e diteve te fundit. “Shfrytėzoj rastin
t’iu bėj thirrje tė gjithė atyre qė kanė sado pak mundėsi tė ndihmojnė
dhe t’u gjenden nė cdo formė pranė familjeve tė pėrmbytura duke i
ndihmuar ata, pėr ta kapėrcyer kėtė situate”, lexohet ne letren
sensibilizuese qe Lorik Cana i ka derguar mediave shqiptare.


Alsat Tv

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Lorik Cana, 10 mijė euro pėr tė pėrmbyturit nė Shkodėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog