Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Elvana justifikohet pėrpara Sonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aldijanaa
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 11/02/2010
Age : 27
Location : Athens

MesazhTitulli: Elvana justifikohet pėrpara Sonit   12.02.10 9:34

Elvana justifikohet pėrpara SonitThursday, 11 June 2009 06:09


Last Updated on Friday, 12 February 2010 15:43


Written by Aleat™Soni Malaj, nė kohėn qė kishte njė lidhje dashurie me Flori
Mumajesin, u bė shoqe goxha e mirė me Elvana Gjatėn. Ishte pikėrisht
Flori, ai i cili i bashkoi dy kėngėtaret.

Por ėshtė sėrish
Flori, ai qė i ndau. Sipas gojėve tė liga, kur Flori u nda me Sonin,
gjeti ngrohtėsi nė krahėt e Elvanės, gjė nė fakt qė u mohua dhe vazhdon
tė mohohet prej tė dyve. Megjithatė,...Soni Malaj,
nė kohėn qė kishte njė lidhje dashurie me Flori Mumajesin, u bė shoqe
goxha e mirė me Elvana Gjatėn. Ishte pikėrisht Flori, ai i cili i
bashkoi dy kėngėtaret. Por ėshtė sėrish Flori, ai qė i ndau. Sipas
gojėve tė liga, kur Flori u nda me Sonin, gjeti ngrohtėsi nė krahėt e
Elvanės, gjė nė fakt qė u mohua dhe vazhdon tė mohohet prej tė dyve.
Megjithatė, kėto thashetheme duket se i ftohėn mjaft marrėdhėniet
ndėrmjet Elvanės dhe Sonit. Por, ja qė vajzat janė takuar nė njė
ambient sė bashku. Kurse tani Elvana shfaqet duke i shpjeguar diēka
Sonit. Ndoshta flasin pikėrisht pėr motivin e lartpėrmendur?!


Bluetooth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
PrInCi
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 623
Registration date : 29/03/2009
Age : 27
Location : Elbasan

MesazhTitulli: Re: Elvana justifikohet pėrpara Sonit   28.02.10 7:45

Rendesi ka qe jane akoma miq,apo sjane me???

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,


http://wWw.al-forums.com


Kudo qe te jem,ne zemer do te kem.nuk e di sa gjat por jam i sigurt qe do jesh edhe per kte nat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.al-forums.Com
 
Elvana justifikohet pėrpara Sonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog