Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Tregime erotike..+18 Max ( Libido )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:31

Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5
oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni
rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit
me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne
vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten
deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk
eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh
zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam
breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti
ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk
ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor.
Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i
tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje
me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me
shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet
qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne
diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap
shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete
menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri
ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra
dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet
afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment
te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe
ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta
kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj
dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te
me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga
Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri
im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e
perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo
zhurme.

Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i
them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith
kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton
nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam
dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas
temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat.

Une nuk po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt.
Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re
kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne
telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze
te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te
lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se
nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e
bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti
e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes
rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u
permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne
telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me
dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e
del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot
ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje.

Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt
ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por
futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me
renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia
ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te
tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga
kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me
perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi,
turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne
nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me
ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda
dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke
shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen
tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion
lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem
dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot
ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh praneė Me siguri te
shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje
po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te
me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh
me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende
seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe
me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh
edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal
aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt,
deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh
bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj
te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe
bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me
shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij
muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef.

Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te
shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per
shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri
sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma
vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma
fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me
gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh
duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum
neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te
madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me
thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto
porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga
droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze
shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte
rinia sotme''


E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:32

Dhimbje dhe kenaqesi

Me sytė e lodhur nga pagjumėsia shihte gotėn me aperitiv Negroni. Gota
ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetėr aperitiv i cili ose do
t’ja freskonte me tepėr kujtimin e largėt qe i kishte pushtuar mendjen,
ose do ta bėnte tė harronte gjithėka, ndofta pėrgjithmonė!

Skena nuk ndryshonte shumė nga kujtimi i tij i largėt. Ndryshonin vetem
forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrė bavareze ndersa kėsaj here gota
qe mė e vogėl me aperitivin Negroni, ngjyra e tė cilit i shkonte shumė
pėr shtat asaj nate tė shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qėndronte tek njerėzit. Nė fund tė fundit
ata ishin tė pandryshueshėm ne veset e tyre, pavarėsisht nga origjina ,
pamja e jashtme apo nga epoka qė jetonin.

“ Ndodh kėshtu prej mijėra vitesh e s’ka pėr tė ndryshuar kurrė asgjė”
tha me vete ai kėtė shprehje shumė tė pėrdorur prej tij, por duke qenė
se asgjė s’kishte ndryshuar e s’do tė ndryshonte kurrė ndonjeherė,
atėherė pėr ėfarė arsyeje Atij i nevojitej tė ndryshonte shprehjen e
preferuar!ėE dashura e tij po bėnte pak a shumė atė qė ai dėshironte tė mos
pėrsėritej, por pėr dreq skena po pėrsėritej nė lokalin e natės. “ tė
paktėn tė mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qė
unė e di pėrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa
metra larg tij nje djalė tjetėr. Tingujt e muzikės vėshtirėsonin
dialogun dhe njerėzit afronin gojėn tek veshi i tjetrit pėr tu kuptuar.
Pa atė tjetrin qė seė po bėnte nė celular e mė pas e kuptoj qė ajo po i
jepte numrin e telefonit.Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largėt kur ai me nje grup shokėsh
kishin shkuar pėr qejf nė nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nė pistėn e
vallėzimit dhe papandehur pati pėrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tė vallėzoje nė ate mėnyrė pranė asaj tjetrės duke qenė i
shoqeruar me femrėn tėnde” i kishte thėnė shoku i tij i ngushtė.

“po ajo s’donte tė kėrcenteė” qe shfajėsuar ai.

“S’ka rėndėsi, ti s’duhet tė bėje ashtu, dukej sikur doje t’i haje
gjoksin dhe kur u pėrkule pak me ato pėrdredhjet e tua unė mendova se do
t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshėt qė minifundi i saj nxirrte
nė pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unė isha gati pėr ta
rrahur atė lepurushin, por atė qė bėre ti s’mund tė besoj. Si mund t’i
thuash dashnores tėnde: Unė uroj qė ti tė argetohesh e dashur! E kupton
qė mė ėmende fareė”

“unė dal nga shtėpia pėr qejf dhe jo pėr tė rrahur njerėz. E ėfarė do tė
fitojaė Do pėrfundoja nė burg dhe ajo do shkonte te argėtohej me atė
“lepurushin” siė e quajte ti. S’ke ė’bėn. Do tė thuash ti qė me atė
tipin nuk ėshtė e thėne qė ajo tė argetohet, mundet edhe tė vuaj, por ka
ca kohė qė nė trurin tim ka lindur ideja se kur njerėzit arrijnė shumė
kėnaqėsi me nje partner, ateherė bėn vaki tė shkojnė me njė tjetėr pėr
tė vuajtur ose pėrjetuar dhimbje. Ndėrsa kur vuajne me partnerin atėherė
kanė edhe me tepėr arsye pėr tė kėrkuar kėnaqėsinė tjetėrkund. Thjesht
njerėzit s’kėnaqen kurrė me atė qė kanė”

“Mjaft, me kėto pėrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unė e pranoj qė mund tė jem i dehur, por njekohėsisht e di se gabova me
sjelljen time gjatė vallėzimit, por jo kur ajo mė kėrkoj leje pėr tė
ikur me atė tjetrin. Ajo kėrkoi leje dhe unė ja dhashė. I ėudita tė
gjithė dhe akoma mė tepėr vetveten. Unė s’bėra gjė tjetėr veė se pagova
gabimin tim”
Kėtu kishte pėrfunduar biseda midis dy shokėve.Ai vėshtroi me bisht tė syrit vajzėn pranė atij tjetrit dhe vendosi te
sqarohej me kundėrshtarin, ngaqė s’kishte ndėrmend t’i thoshte vajzės
“unė uroj qė ti tė argetohesh me kėtė mikun”. S’do t’i pelqente te
rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte
nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe
sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur
kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe
me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci
drejt atyre te dyve me vendosmėri e befas djali tjetėr iku me ngut I
trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dėgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unė s’kisha ndermendje tė
bėja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qėndrosh me mua deri ne fund.
Nesėr bėj ėfarė tė duash dhe mos harro qė unė kam njė epėrsi nė kėtė
rast. Pasi unė s’kam dėshire tė tė mbush mendjen ty se ėfarė ėshtė mė e
mira pėr ty. Ti bėj pėrzgjedhjen tėnde pa frikė. Vetėm ti e di nėse tė
pėlqen dhimbja apo kėnaqėsia, por kam pėrshtypjen se tė pėlqejnė tė dyja
bashkė, tė pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qė ajo do tė dėgjonte
ėdo fjalėVajza degjonte pa folur me sy qė shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qė jam i dehur apo xheloz i semure, pėr tė gjetur njė
justifikim!-Ai e mbėrtheu nga dora dhe e tėrhoqi jashtė lokalit. Hipėn nė veturėn e
djalit dhe rrugėn deri poshte banesės sė saj e bėnė nė heshtje.

- Kam nje peshqesh pėr ty, ndofta do tė jetė edhe i fundit. – tha ai
duke i dhėnė njė pako tė vogėl.

Ajo hapi kutinė me duart e saj tė shkathėta. Ai kishte vėnė re se duart e
vajzave bėheshin mė tė shkathėta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! ėfarė njeriu jeė Foli goca mė nė fund e ėuditur nga
dhurata.

Bėhej fjale pėr njė vibrator pėr kėnaqesira femėrore.

- Unė doja qė ti tė kėnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.- Je shumė i ėuditshėm! Mė fal pėr atė qė bėra i dashur.-- Unė nuk e di nėse ti e meriton faljen time dhe do tė doja tė
mendohesha pak. Flasim nesėr se tani dua te fle gjumė.
Ajo ngeli e ngrirė dhe ai e kujtoj se duhej tė zbriste nga makina
Nuk di si tė sillesh me njerėzit, mendoi ai pėrgjumshėm nė shtratin e
tij.

Ashtu si nėpėr ėndrra iu duk sikur dėgjoi zhurrmėn e vibratorit tė
vajzės e cila po luante.

“ tė paktėn tė mos bėrtasi kur te vij nė qejf, se do mė prishi gjumin.
Eh ė’kusur ja kam unėė” Foli pėrėart ai.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:32

Seks me shokun tim tė klasės

Nuk thone kot qe nuk ekziston miqėsia ne mes te nje mashkulli dhe
femres,kete edhe vet e vertetova.Une bashk me N ishim shok qe nga klasa e
pare gjithmone rinim bashk dhe kjo nuk me pengonte aspak edhe pse kshim
gjini te kunderta.Nje ditė u organizua nje party ne nje disko,ai me
beri ftese qe te shkonim bashkė ,une pranova pa asnje dyshim.Reth ores 8
erdhi te me merte per te shkuar ne party,gjithqka ishte ne rregull
filluam te vallzonim shumė afer njeri tjetrit ngase kishte shumė njerėz
dhe ishte errėsirė.Unė filova te vallzoja me te fillova te sillesha
rreth tij dhe deri sa vallzoja gjat gjithė kohes prapanica ime e
ferkonte karin e tij i cili vazhdimisht ngrihej e ndjeja atė.Kisha te
veshur nje fustan te shkurter me gjoks kogja te hapur,sa here me afrohej
N pak me afer mi shihte cicat e mija kjo e kallte edhe me shumė dhe sa
here une vallzoja perball tij i lėvizja duart dhe kinse aksidentalisht
une i prekja pantollonat e tij e prekja karin e tij lehte dhe i kerkoja
falje.Ai me shikonte vazhdimisht ishte shumė i eksituar dhe isha e
sigurt se ne ato qaste N do te me mbeshteste per muri dhe do te fillonte
te me qinte me aq fuqi sa kishte,ngase ishte suhmė i eksituar sa qe
kari i tij ishte gati te dilte nga pantollonat e tij.E pashe qe ishte aq
i nxehte dhe i thash qe doja te dilja jasht ngase bente shume vape,ai
me degjoi dhe tha qe do te dilnim jasht per tu freskuar dhe te pinim
diqka.Derisa po ecnim rruges kisha te ftoht dridhesha, prandaj i thash
qe te shkonim diku.Ai me shikoi dhe me tha qe nese doja une do te
shkonim ne banesen e tij,une pranova edhe pse e dija qe po te hyja
brenda do te ndodhte diqka ne mes nesh.Hyra brenda bashk me te me ofroi
nje pije dhe shkoi ne kuzhinė shkova pas tij iu afrova afer dhe e
shikova ne sy edhe ai me shikonte rinim perball njeri tjetrit N u afrua
dhe filloi te me puthte une nuk reagova njeher po pastaj fillova ta
puthja edhe une,me mbeshteti per banak dhe filloi te me puthte ne qafe e
ula koken e pash qe karri i tij ishte gati per pune.N filloi te me
ledhatonte te me puthte edhe me shumė dhe per te paren here me tha Tė
DUA dhe te kam dashur per shumė kohe,u qudita shume ndonese e dija shumė
kohe me parė,por kete here ma tha vetė,te dua i thash edhe une,i thash
qe dua qe ai te jete njeriu i pare ne jeten time,ai e kuptoi shumė mire
qfare doja te thosha,me kapi per dore dhe bashke shkuam ne dhomen e tij
une fillova ti zberthej kemishen e tij dhe pantollonat ndersa ai me
duart e tij me zhveshi te teren dhe ishim lakuriq perpara njeri tjetrit
ai fillonte te ma puthte pillin tem ma lėpinte si nje embelsire,fillova
te ja thithja karin i cili ishte ngritur ne hava,u vendosem ne poziten
69 ai ma lepinte pillin une ja lepija karin e tij,derisa mi hapi kembet
mire dhe e kapi me dore karin e tij dhe ngadal filloj ta shtynte drejt
vagines time,ngadal dhe embel me tundte,kisha shumė dhimbje po edhe me
shumė i kerkoja te ma fuste karin e tij brenda,ai pomponte si i qmendur e
lusja edhe une dhe e quaja i mjere se nuk mund te me kenaqte dhe sa me
shumė e shaja ai me shumė me qinte me gjithė shpejtesine e mundshme
filloi te me qinte me dhumshem kjo me pelqente edhe me shumė,pastaj
ndruam pozitat i hypa une permbi dhe filloja ta kaleroja si e qmendur
nuk mund te ngopesha me karin e tij e kaleroja me shpejtesi te madhe i
mbylla syte dhe me te dy duart fillova ta shtrengoja shtratin dhe
tundesha para pas si e qmendur ne ato momente nuk mund te ngopesha me
seks asgje nuk mund te me knaqte as edhe po te vinin edhe 2 meshkuj
tjere e te me qinin pa nderprere nuk mund te me kenaqnin,N mbeti i hutar
kur pa se si une reagoja permbi tij dhe beja seks si e qmendur me
rotulloi me forc te fillonte te ma shtynte karin e tij deri ne fund dhe
ashtu qendroi disa sekonda deri sa une filova te bertisja me gjithe
zerin qe kisha sepse sa here ai me godiste me karin e tij ne mes sa here
e fuste deri ne fund me forc une kisha dhembje por nga kenaqesia.Nuk e
di sa kohe kaloi deri se u lodha shumė dhe nuk mund te qendroja ne kembe
per kete fjeta at nate me te ne shtrat ajo ishte nata ime me e bukur.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:32

Kam fjetur me vėllain e burrit

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime
ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta
pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin
ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan
kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe
kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn
nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj
tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me
kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė
fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė
kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur
gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe
shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma
aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte
ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se
kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet
dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin
e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi
tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua.
Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri
me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja
ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja
se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė
shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim
dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi
tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e
shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė
pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora
vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e
saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime
ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty
ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat
ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i
thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe
kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka
problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja
tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy,
shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD
dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo
ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas
dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha
ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe
filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak
televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe
pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO
mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe
tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė
minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė
femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj
dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė
dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e
zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e
ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė
dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe
kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė
duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem
bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe
erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u
vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė
pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur.
Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe
kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk
dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj
sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe
mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr
momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe
asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i
tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i
shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye
ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I
thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij
dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment
buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po
levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek
kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e
tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije
Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh
brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet
kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė
kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e
dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas
nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė
gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė
pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha
pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e
derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4
orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij
ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė
kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė
dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I
drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma
lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi
virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta
harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me
mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė
vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė t

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:33

Hera ime e par

Kete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti
kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te
shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne
fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike
per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy
dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e
pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne
dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra
isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne
ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze
gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer
njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.

Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a
deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj
ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska
nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne
fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te
zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me
puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte
ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te
fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij
bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne
uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg
lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte
cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u
nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme
brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi
te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe
vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova
te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte
cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij
e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ....

....ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck
me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha
dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por
ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi
me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe
fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin
edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po
ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3
ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i
mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe
nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme
dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma
ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe
shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.

Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte
pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente
nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri
beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne
pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por
kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me
shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e
paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon
eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te
mrekullueshme dhe plot pasion.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:33

Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore

Po ju tregoj nje histori te shkurter te jetes time studentore...
Shpesh here nje shoqa ime,studente, kur vinte nga une ne fundjave me
jepte nje te puthur ne buze...kur me takonte...ne fillim mu duk pak cudi
,por duke ditur se filloj ta bej shpesh sa here qe me takonte atehere
mendova se ishte nje menyre te pershendeturi derisa nje dite ...
Isha ne banjo,pas dushit,fillova te shtrij floket..isha nudo..papritur
hyn shoqa ime dhe me tha nese mund te rrinte,ok i thash.Filloj te te me
bente komplimente per gjoksin,trupin,bukurine time teksa filloj te ma
prekte e ndersa une ndihesha ne siklet ajo vazhdonte dhe me doren tjeter
te me feroje pidhin.Nuk i thosha gje,ne ate kohe une isha single dhe me
te vertet kisha shume nevoje per ledhatime...pasi u nxeha shume ja hoqa
doren dhe ajo me tha:Me fal....nuk e kisha per kete i thash por eshte
me mire te shkojme ne dhome.

Hyme ne dhome dhe une dridhesha e tera,kokat e gjoksit me ishin mbledhur
dhe ajo filloj ti lepij.Ishte hera e pare per mua qe beja dashuri me
nje femer,kete histori nuk ja kam treguar kujt dhe ka ngelur gjithmone
sekreti yne i vogel por ja qe gjithcka nuk mbahet brenda.

U shtrime ne krevat,ajo filloj e me fus duart dhe te me lepije teksa une
e zhvesha dhe fillova ta ferkoj,oohhhh me pelqente profumi i
saje,menyra sesi leviste dhe si me trajtonte aq embel.te them te drejten
dinte ti trajtonte femrat,filloj me gjuhe te me lepij pidhin teksa une
terbohesha nga kenaqesia dhe fillova te lengezoj,fillova te renkoj dhe
asaj i pelqente shume dhe vazhdonte te peshperiste...ohhhhh shpirt sa te
kam enderruar..kam kohe qe mezi pres te te prek,te ferkoj pidhin,te
shterngoj bythet,kam zili kur ecen rruges dhe meshkujt eksitohen kur te
shikojne,

Me pas filluam me pozicionin 69 teksa lepinim njera tjetren,mbante
pidhin shume paster te rruar dhe shume te lemuar...teksa lepija pidhin e
saje degjoj te me thote nese doja te prishesha....edhe une me koke i
pohoj se kisha shume deshire,filloj te me fus gishtat brenda derisa kam
arritur ne orgazme oooh cfare kenaqesie...kisha kohe qe ndihesha e pa
deshiruar dhe nuk ndjeja kenaqesi te tilla,me meshkujt eshte pak me
ndryshe,ndoshta kenaqesia eshte me e madhe kur ndjen karin e forte por
duhet te me kuptoni se meshkujt jane me posesiv ne krevat dhe mendojne
me shume per kenaqesine e tyre,me pas ndenjem shtrire pak ne krevat duke
u ledhatuar dhe ne darke dolem bashke te hanim dicka.Kemi vazhduar te
bejme seks bashke per nja 3-4 muaj derisa nje dite une u njoha me nje
djal i cili eshte edhe sot i fejuari im.Ndersa shoqa ime eshte e lidhur
me nje djal edhe pse nuk heq dore nga qejfi per femrat.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:33

Derisa disa djem kanė vėshtirėsi pėr t'i bėrė partneret e tyre tė humbin
kokėn pas seksit, tė tjerė kanė vėshtirėsi pėr tė ngopur dėshirat
seksuale tė femrave.

Po, po, ka shumė femra nė botė pėr tė cilat seksi ėshtė mė i rėndėsishėm
se sa djali me tė cilin janė lidhur. Madje disa prej tyre janė tė
fiksuara pas seksit, saqė nuk mund tė mendojnė pėr gjė tjetėr. Nė daė
besojeni, nė daė jo, teoria qė burrat mendojnė pėr seksin mė shumė se
gratė, nuk ėshtė gjithmonė e vėrtetė.
Pra, si mund tė zbuloni nėse njė grua ėshtė e obsesionuar nga "ajo
gjėja"ė Ja disa shenja alarmi (ose fati, merreni si tė doni

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:33

Sido qė tė jetė, ėfarėdo emri qė t'i vini, kudo qė ajo tė ndodhet,
kėrkojeni pėr kėnaqėsinė tuaj. Ajo kurrsesi nuk dhėmb. Pėr ato gra qė e
kanė tė vėshtirė ta lokalizojnė pikėn- G kur janė tė shtrira nė shpinė,
do t'u sugjeroja tė pėrpiqen ta gjejnė kėtė zonė kur janė ulur nė fronin
e WC. Pėr kėtė sugjerim e kam njė arsye: Sensacioni i parė qė gruaja
provon kur pika G stimulohet, ėshtė nevoja urgjente pėr tė urinuar.

Pėrpiquni tė eksploroni murin e pėrparmė tė sipėrm tė vaginės, duke
ushtruar presion tė fortė nė drejtim sipėr me gishtin tuaj. Me stimulim
tė mjaftueshėm, zona mund tė fillojė tė ėnjtet dhe tė ndjehet nė prekje
si njė bizele e vogėl. Disa gra, e gjejnė mė me lehtėsi zonėn, kur
ushtrojnė presion tė fortė, nga lart poshtė me njėrėn dorė, mbi kockėn
pubike, nė abdomen, kur gishtat e dorės tjetėr kėrkojnė brenda vaginės.

Shumė gra thonė, se gjatė interkursės nė pozicion gruaja-sipėr, ėshtė mė
e lehtė tė "goditet vatra". Pika-G, nuk ėshtė vetėm njė buton magjik,
ajo ėshtė njė zonė e tėrė, qė shumė gra kėnaqen kur e stimulojnė. Pėr tė
vetė-eksploruar vatrėn-G, ėdo grua mund tė procedojė ashtu siė do ta
pėrshkruajmė mė poshtė. Por, procedura mund tė modifikohet, kur pikėn- G
do tė pėrpiqet ta gjejė partneri seksual. Kėrkimi i pikės "G", ka
vėshtirėsitė e saj dhe ndryshon nė gra tė ndryshme. Edhe koha e
nevojshme pėr tė eksploruar ndryshon nga njėra grua te tjetra.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   20.05.10 5:34

1-Shtrihuni nė shpinė dhe qetėsohuni. Kjo ėshtė kėnaqėsi.

2-Pėrdorni lubrifikant.

3- Masturboni nė mėnyrėn qė jeni mėsuar tė masturboni.

4- Futni njė ose dy gishta nė vaginėn tuaj.

5-Pėrkulini gishtat me drejtim nga sipėr (nga kėrthiza). Pėrfytyrojeni
vaginėn tuaj si njė fushė sahati, qė kur je e shtrirė 12-a ėshtė sipėr
(vendosi gishtat midis orės 11 dhe 1)

6-Bėni njė lėvizje me gishtat sikur i thoni dikujt "hajde kėtu".

7- Shtypni fort nė drejtim tė ėatisė sė vaginės, nė rreth 1/3 e saj tė
poshtme...

8-Ju do tė ndjeni njė tė ngritur tė vogėl, qė rritet nė dimensione kur
rritet stimulimi seksual.

9- Ju mund tė kėnaqeni, ose jo. Ju mund tė keni njė orgazėm ose jo. Juve
mund tė mos ju pėlqejė sensacioni. ėdo grua ėshtė e ndryshme.
/Telegrafi/

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tregime erotike..+18 Max ( Libido )   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tregime erotike..+18 Max ( Libido )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Zonė e lirė + 18 :: Libido & Eros-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog