Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 “Netėt e klipit shqiptar” fitohet nga Shpat Deda me kengen “A thu”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
WebMaster
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 448
Registration date : 20/05/2010
Age : 38
Location : AlbaniaForums.Com

MesazhTitulli: “Netėt e klipit shqiptar” fitohet nga Shpat Deda me kengen “A thu”   01.06.10 21:40

Nata
Gala e ndarjes sė cmimeve pėr spektaklin “Netėt e Klipit Shqiptar”. Pas
njė konkursi maratonė, si klipi mė i mirė nė tė gjitha komponentėt
fitoi klipi “A thu” i kėngėtarit nga Kosova, Shpat Deda, prodhuar nga
project “Balloon Heart”. Nė kėtė spektakėl pati shumė cmime tė tjera ku
mė tė spikaturit ishin, ai i publikut qė e mori Era Rusi, me klipin
“Ikėn dhe vjen”, prodhuar nga Alexander, interpretuesja me e mire,
Anjeza Shahini, me klipin Lot Pendimi, prodhuar nga Max Produksion apo
“Figura me e mire skenike” dmth, (Paraqitja me e mire e imazhit )pėr
Femra, trofe qė e rrėmbeu Cilieta Xhilaga, me Klipin “Dejavu”, prodhuar
nga Alexander. Njė cmim qė u nda pėr herė tė parė ishte dhe ai pėr
duetin mė tė mirė, cmim qė iu dha duetit Gerta Heta dhe Visar me Klipin
“Dashuria nuk ka fe”, prodhar nga Fabrika studio. Nuk u mungoi cmimeve
dhe Ingrid Gjoni me trofeun “Cmimi i medias” pa nominim, me klipin
“Hypnotize me”. (d.b/BalkanWeb)

  • Adelines i vjedhin cmimin ne “Netet e Klipit Shqiptar”?

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Balkanweb, balkanweb, balkan web, Ballkanweb, balkanwebtv, balkanweb tv, ballkanwebtv, ballkanweb tv, ballkanweb, Balkans, Ballkan, Ballkani, Balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajm, lajme, lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, Albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of Kosovo, news of Balkans, news of Albania, sport, Kosovo, Macedonia, Romania, Yugoslavia, Serbia, Bulgaria, Croatia, Greece, Hungary, Montenegro, Bosnia-Herzegovina, lajme nga rajoni, rajoni i shqiperise, rajoni i kosoves, rajoni i maqedonise, rajoni i greqise, international news, daily newspaper, national, politics, science, business, breaking news, business technology, technology,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
“Netėt e klipit shqiptar” fitohet nga Shpat Deda me kengen “A thu”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com