Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Teuta dhe Blero martohen nė shtator

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Teuta dhe Blero martohen nė shtator   30.07.10 22:30

Aktorja
Teuta Krasniqi ka pasur arsye qė me datėn 27 korrik tė festojė dhe tė
gėzohet pa masė. Tė martėn ajo festoi ditėlindjen e 28-tė, njėvjetorin
e fejesės me tė dashurin e saj Bleron, si dhe tremujorin e lindjes sė
vajzės sė tyre, Tarės.

“Ka qenė njė gėzim i trefishtė. Kam
festuar ditėlindjen time, njė vjetorin e fejesės me Bleron dhe tre
mujorin e lindjes sė vajzės sonė Tarės. Qė nga ora 24.00 kur ėshtė bėrė
data 27 korrik e deri nė mbrėmjen e orės 24.00, kemi qenė gjatė tėrė
ditės nė festė. Kemi qenė nė njė piknik bashkė me familjarėt e mi dhe
disa familjarė tė rrethit mė tė gjerė. Edhe pse koha nuk na mbajti aq
mirė, mund tė them se kemi kaluar pėr mrekulli”, thotė Teuta Krasniqi
pėr “Zėrin”.

Dhurata mė e mira pėr kėtė vit ka qenė vajza Tara

Teuta theksoi se ka marr shumė dhurata tė ndryshme pėr ditėlindje, por dhurata mė e ēmuara ėshtė ardhja nė jetė e vajzės, Tara.

“Kam
marr shumė dhurata nga vėllai, motra, familja dhe gjithė tė tjerėt. Njė
dhuratė shumė tė bukur e kam marr nga bashkėshorti ime, Blero i
cili gjithmonė di tė mė befasoj mė gjėra tė bukura. Kėtė herė mė ka
blerė njė qafore shumė tė bukur me gurė shkėlqyes, madje mė gurė

kaltėr pėr mėsysh”, qesh Teuta e cila mė pas shton se “dhuratėn mė tė
mirė e kam nga Zoti i cili na ka dhuruar vajzėn Tarėn, qė njėkohėsisht
ka mbushur tre muaj”, thotė Teuta duke thėnė se para dy javėsh e ka
pasur ditėlindjen edhe Blero tė cilit siē thotė ajo ia ka dhuruar njė dhurata shumė tė bukur por qė nuk ka dėshirė ta zbuloj pėr publikun.

Aktorja
Krasniqi pohoi se vajza Tara ēdo ditė e mė shumė po e shton lumturinė
nė familjen e tyre. “Tara ėshtė shumė mirė, ēdo ditė po rritet, po
trashet dhe po na kėnaq. Ajo ėshtė gėzimi dhe lumturia e familjes
sonė”, pohoi Teuta.

Dasma nė shtator

Ēifti Blero dhe
Teuta Krasniqi kanė filluar tė mendojnė edhe pėr ceremoninė e dasmės sė
tyre. Teuta thotė se dasma do tė jetė nė muajin shtator, por ende nuk
dėshiron tė tregojė datėn e ceremonisė.

“Dasma do tė jetė nė
shtator, por datėn nuk dėshirojmė ta zbulojmė para kohe”, shprehet
aktorja Krasniqi, e cila mė pas flet edhe pėr kthimin e saj nė skenėn
televizive.

“Pas dasmės, atėherė do t’u kthehem edhe aktivitetet
tė mia tė punės, dhe sigurisht qė nga fillimi i sezonit tė ardhshėm do
tė jem sėrish pjesė e serialit “Kafeneja jonė”, pa i anashkaluar edhe
projektet e tjera televizive”, nėnvizoi aktorja e mirėnjohur, Teuta
Krasniqi.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Teuta dhe Blero martohen nė shtator
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | Society and Culture | Celebrity, star | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog