Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Se shpejti “Uragani” Tingulli 3nt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Se shpejti “Uragani” Tingulli 3nt   30.07.10 22:36

Se shpejti “Uragani” Tingulli 3nt

Posted on
Jul. 31st, 2010 by YouGoDe


Fotoja
qė shikoni ėshtė shkėputur nga videoja e kėngės “I kom” tė Tingullit
3nt dhe Ermal Fejzullahut. Kjo video ėshtė nė pėrfundim e sipėr e sė
shpejti pritet tė publikohet nė tregun muzikor shqiptar pėr t’i
paraprirė lanēimit tė albumit tė ri prej Tingullit 3nt, i cili mban
emrin “Uragani”. Nė kėtė album do tė pėrfshihen 12 kėngė, midis tė
cilave dhe njė kundėrpėrgjigje pėr Noizy qė nė disa prej kėngėve tė
tija ka sharė pjesėtarėt e Tingullit 3nt. SH 2


wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Se shpejti “Uragani” Tingulli 3nt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog