Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.   28.03.09 17:57

Fergie ende mjekohet nga droga
Fergie ende mjekohet nga droga
Ish e varura nga droga, Fergie, do tė luftojė me narkotikėt gjithė
jetėn e saj, ajo ėshtė ende nė terapi nė pėrpjekje pėr tė qėndruar e
‘pastėr’.

Anėtarja e grupit “Black Eyed Peas” ka pėrdorė ekstasis dhe
metamfetaminė kristal nė rininė e saj. Edhe pse ėshtė e pastėr nga
droga ajo vazhdon tė ndjekė terapi.

“Nuk ishte njė pėrmirėsim i shpejtė, mu deshėn shumė vite pėr t’iu
shmangur dhe ende vazhdoj tė jem nė terapi...”, ka thėnė 32-vjeēarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Martohet nėna e Leonardo DiCaprios?   28.03.09 17:57

Martohet nėna e Leonardo DiCaprios?
Leonardo DiCaprio thuhet se do ketė njė njerk tė ri, pasi qė nėna e tij la gjetur dashurinė sėrish, me njė simpati tė shkollės.

Nėna e yllit tė filmit “Titanic”, Irmelin, kishte humbur kontaktin me
Klaus Teigeler nė vitet 1950-ta, kur u zhvendos me prindėrit nė SHBA,
derisa ai mbeti nė vendlindjen e saj, nė Gjermani.

Por ata janė takuar gjatė vitit tė kaluar, kur 64-vjeēarja Irmelin, ka
vizituar nėnėn e saj nė Gjermani, ndėrsa dyshja thuhet se janė aq tė
afėrta sa qė planifikojnė edhe martesė.

“Ai ėshtė tėrėsisht i ēmendur pėr tė. Ai fluturoi t’i kalojė
Krishtlindjet me tė nė Kaliforni dhe askush kėtu nė Gjermani nuk beson
se ai do tė kthehet”, ka thėnė njė i afėrm Teigeler.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Njė shqiptare pozon nudo   28.03.09 17:58

Njė shqiptare pozon nudo
Janė tė rralla rastet kur njė vajzė me origjinė shqiptare pranon hapur
se pozon nudo pėr revistat mė tė famshme italiane, ndėrsa kėtė e ka
bėrė Anila.

Bukuroshja Anila Resuli qė prej disa vitesh jeton nė Itali, saktėsisht
nė Milano, dhe profesioni tė cilin ajo ka zgjedhur sa ėshtė intrigues,
aq ėshtė edhe fitimprurės.

Pozimi nudo pėr tė nuk ka qenė kurrė njė tabu, pėr tė mos thėnė qė
ėshtė ndėr tė parat qė ka pranuar haptazi se bėn njė punė tė tillė. Ajo
ka punuar me fotografėt mė tė njohur tė huaj, pėr tė realizuar sete
fotografike pėr kalendarė.

Fotografitė e saj mund tė gjenden edhe nė shumė ueb-faqe, pasi qė Anila
ka marrė pjesė edhe nė sfilata mode qė janė zhvilluar brenda dhe jashtė
Milanos, qytetit ku ajo banon prej 10 vitesh. /korrieri/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks   28.03.09 17:59

Zajmina: Makina – vendi ideal pėr tė bėrė seks
Nė njė intervistė dhėnė pėr emisionin e televizionit "Vizion+", "Zonė e
Lirė", qė drejtohet nga shoumeni i njohur nga Shqipria, Arian Ēani, ish
Miss Shqipėria, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth ēdo pyetje qė ka
tė bėjė me seksin. Telegrafi ju sjell tė shkruar kėtė intervistė.

Ēani: Zajmina, keni nevojė tė dashuroni pėr tė bėrė seks, apo tė bėni seks pėr tė dashuruar?
Zajmina: Tė dashuroj pėr tė bėrė seks.

Ēani: Cili ėshtė vendi ideal pėr ta bėrė shpejt e shpejt?
Zajmina: Makina.

Ēani: Cili ėshtė vendi ku do ta kishit tė pamundur ta bėni?
Zajmina: Banjoja, sepse ėshtė e vogėl...

Ēani: Ju preferoni 1 mashkull qė din ta bėjė dhe qė ua dreth (tradhton), apo njė qė nuk di ta bėjė por ėshtė besnik?
Zajmina: Njė qė e bėn mirė dhe qė e dreth, por pa e marrė vesh unė.

Ēani: Njė mashkull qė din ta bėjė por qė ėshtė i shėmtuar, apo njė mashkull qė nuk di ta bėjė por qė ėshtė i bukur?
Zajmina: Njė qė ėshtė i shėmtuar...

Ēani: Preferoni tė gjuani apo tė jeni e gjuajtur?
Zajmina: Tė jem e gjuajtur.

Ēani: Preferoni t’i braktisni ju, apo tė ju braktisin ata?
Zajmina: T’i braktis unė, sepse ėshtė mė pak e dhimbshme.

Ēani: Ju preferoni Zajminė t’i pėrkėdhelni apo tė ju pėrkėdhelin?
Zajmina: Tė dyja bashkė

Ēani: Preferoni tė ju lėrė pėr njė mashkull tjetėr apo pėr njė femėr tjetėr?
Zajmina: Pėr njė mashkull.

Ēani: Pra preferoni qė nėse ju braktis, tė deklarojė se e ka bėrė me njė mashkull tjetėr, jo me femėr?
Zajmina: Jo pėr femėr, pse habitesh?

Nuk do ta kishe problem tė jetė homoseksual?
Zajmina: (qeshet).

Ēani: Zajmina, ju preferoni tė ju pėrkėdhel njė mashkull qė nuk ju dashuron fare apo njė mashkull qė ju dashuron si i ēmendur?
Zajmina: Tė mė dashurojė por pa dhunė...

Ēani: Pra preferoni njė qė nuk ju do?
Zajmina: Jo, tė jetė i dyti por pa...

Ēani: Njėrėn duhet tė zgjidhni...?
Zajmina: Tė dytin.

Ēani: Pra njė mashkull qė tė rreh, por qė tė dashuron?!
Zajmina: (qeshet).

Ēani: Preferoni qė ai tė shkojė me njė tjetėr duke menduar pėr ju, apo ta bėjė me ju dhe tė mendojė pėr njė tjetėr?
Zajmina: Me njė tjetėr dhe tė mendojė pėr mua.

Ēani: Zajmina, preferoni ta shikoni atė duke e bėrė me njė femėr tjetėr, apo ju ta bėni me njė mashkull tjetėr?
Zajmina: Ndoshta duke parė atė me njė tjetėr.

Ēani: Cila ėshtė fantazia juaj seksuale, qė nuk e keni realizuar asnjėherė?
Zajmina: Tė gjitha fantazitė qė i kam parė, them qė i kam realizuar.


Ēani: Zajminė, cila ėshtė zona mė erogjene nė trupin tuaj?
Zajmina: I gjithė trupi.

Ēani: Jo, jo, se kuptove...
Zajmina: Mė shumė varet kush tė prek.

Ēani: Ju preferoni Zajminė me dritė fikur apo me dritė ndezur?
Zajmina: Varet nga rasti.

Ēani: Mė trego tė puthėsh tjetrin, ndėrkohė qė je me njėrin, por e kam fjalėn ajo me llape, a ėshtė tradhti apo jo?
Zajmina: Normal.

Ēani: Po seksi oral ėshtė tradhti?
Zajmina: Ėshtė. Ndoshta pėr mashkullin nuk ėshtė, por te femrat quhet tradhti.

Ēani: Por pėr femra e kam dhe unė fjalėn kur...
Zajmina: (qeshet).

Ēani: A mendoni se mund tė bėjmė gjithēka nė jetė kur jemi tė dashuruar?
Zajmina: Jo, ndoshta ka tė tjerė por unė jo.

Ēani: Me njė tė panjohur preferoni ta bėni para, apo pas restorantit?
Zajmina: Me njė tė panjohur, as qė do ta kishte shansin.

Ēani: Po nė qoftė se....
Zajmina: Nuk ekziston nė qoftė se.

Ēani: Pra duhet ta njihni shumė?
Zajmina: Patjetėr.
/Vizion+/
Pėrpunoi: /Telegrafi/

Komente (8)
xxx:
hoooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttt
endi:
pershendetje
e lexova ne tersi biseden jeni shume te smute a a a
ishete nje liri totale para medjav u permende gjithqka i lexova te
gjitha ishte shume e sinqerte mu duk bashke bisedusja dhe shume reale
merre me shume vipa dhe tjau dime msheftsite kaloni mire
deqani:
pershendetje
lanti:
haha ... shum mendje madhe ... po njashtu edhe e bukur ...
coli_intelekuali :
hej shume sexi je kuksh si aje pamela qe e ka ate spotin ne anije
Valoni:
Zajmina je e shume HOT, te pershendes per intervisten e
hapur,bravo...sa per dukjen av av av skam koment...po sipas pamjes
tende tregon edhe qfar mashkulli kerkon, Cani e pyet asi mashkulli ksi
mashkulli, Zajmina mire tregon qe mashkull po kerkon e jo mickey
mouse...bravo Zajmina taman je per .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
aNISa
Vip
Vip
avatar

Numri i postimeve : 89
Registration date : 28/03/2009
Age : 37
Location : London

MesazhTitulli: Bukuroshja Vlera Xhakla sė shpejti nė MTV Portugal dhe MTV Polska   28.03.09 18:00

Bukuroshja Vlera Xhakla sė shpejti nė MTV Portugal dhe MTV Polska
Njė pamje joshėse, karakteristika fizike tė cilat jo shumė supermodele
i kanė tė perfeksionuara, e bėjnė 20-vjeēaren nga Prishtina, Vlera
Xhakla, tė dominojė kudo qė paraqitet – ndėrsa paraqitjet e saj nuk
janė tė pakta. Deri mė tash ajo ka pushtuar pasarelat e modės nė shumė
vende tė botės, ndėrsa sė fundi ka filluar tė pushtojė edhe skenėn
muzikore.

Supermodelja Xhakla, e lindur dhe rritur nё SHBA, tanimė ka pushtuar
pasarelat evropiane dhe botėrore tė modės, ndėrsa ka arritur tė bėhet
imazh i disa kompanive tė famshme nё SHBA dhe Londėr.

Pėrkundėr faktit se shumė pak ka pasur mundėsi ta vizitojė Kosovёn, Vlera flet njė shqipe mjaft e pastėr dhe tė rrjedhshme.

Sa i pėrket manikenizmit, nė njė bisedė pėr Telegrafin, ajo veēon njė
paraqitje mjaft tė suksesshme tė saj nė “Miss Fashion TV”, ndёrkohё
pritet edhe njė publikim i saj nė ballinėn e njė reviste shumė tė
njohur amerikane.

Xhakla para pak kohёsh ka plasuar edhe njё kёngё tё zahnrit RNB-POP, tё
titulluar "Next Time", singėl ky i punuar nga e famshmja Arash nё
bashkėpunim me shtėpinė diskografike Dual Star.

Video-klipin e kёsaj kёnge, i cili sё shpejti pritet tё plasohet nё
treg, Vlera do ta promovojė nė MTV TRL WORLD PREMIERE, ndёrkohё qё nё
muajin gusht do emetohet edhe nё MTV Portugal dhe MTV Polska.

Ndonėse kёnga "Next time" ёshtё nё gjuhėn angleze, prishtinasja e
talentuar pritet qė sė shpejti tė realizojė edhe njė duet me njė
kėngėtar shqiptar, tё cilin akoma nuk dėshiron ta zbulojė - kёngё kjo e
punuar nga Genc Prelvukaj.

Xhakla zbulon se ėshtė e pasionuar pas sferave tё artit. Ajo
paralelisht studion edhe dizajnin grafik, ndėrsa zbulon se e pėlqen
thjeshtėsinė, sinqeritetin, besnikėrinė dhe humanitetin.

Ndonėse ka vizituar shumё vende tё botёs, Xhakla pushimet verore pėlqen
t’i kalojė nё Kosovё. Vera nė Kosovė, sipas saj, ėshtė mė e mirė se nė
Karaibe.

“Kosova mė tėrheq shumė sepse atmosfera dhe dinamika e tė rinjve janė
numėr njё nė botė, dhe jo vetėm unė por ēdo shqiptar tjetėr ēdoherё
ndjen nostalgji pėr kėtė vend”, pėrfundon bisedėn Xhakla.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.wWw.AlbStar.Tk
[TiGrI_I_pLaZhIt]
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 16
Registration date : 25/12/2009
Location : Durres

MesazhTitulli: Re: Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.   25.12.09 4:30

O Bo Bo Bo Si Qenkan Kta Pu Pu Pu Si Nuk Na Lan Noj Takim Kta Per Kafe EeEeEeEe .... HaHaHaHaHaH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.ForumiVirtual.Net
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 38
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Re: Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.   26.12.09 6:38

ehe nuk dashke asgje ti dashke takim me vipat bej endra me sy hap :P

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ketu flitet per gjithcka reth stileve te jetes.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Thashetheme-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com