Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jona Koleci
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 698
Registration date : 24/05/2010
Age : 33
Location : Athens

MesazhTitulli: Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografik   31.07.10 22:38

Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografikTiranė, 25 korrik 2010 (Kosovapress) Koha 17:35
25 korrik 2010
Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografik
Pas
njė pozimi shumė seksi qė kėngėtarja Zajmina ka dhėnė pėr revistėn
“Anabel”, nė njė prononcim pėr media redaktori i modės i kėsaj reviste,
Niko Komani vlerėsoi se Zajmina ėshtė shndėrruar nė njė siciliane seksi
frymėzuar nga gratė bukuroshe tė kinemasė italiane si Ēoēarja apo
Malena.Pas njė pozimi shumė seksi qė
kėngėtarja Zajmina ka dhėnė pėr revistėn “Anabel”, nė njė prononcim pėr
media redaktori i modės i kėsaj reviste, Niko Komani vlerėsoi se
Zajmina ėshtė shndėrruar nė njė siciliane seksi frymėzuar nga gratė
bukuroshe tė kinemasė italiane si Ēoēarja apo Malena.


E veshur me njė kėmishė tė bardhė, poshtė sė cilės duken hiret e
trupit dhe tė gjoksit, Zajmina, mė seksi se kurrė ėshtė fotografuar nė
njė plazh.

Bukuroshja shqiptare do tė jetė personazhi kryesor i kopertinės sė revistės “Anabel” nė numrin e saj tė korrikut.


Nė njė prononcim pėr “Bluetooth: redaktori i modės i kėsaj reviste,
Niko Komani vlerėsoi se Zajmina ėshtė shndėrruar nė njė siciliane
seksi.


Pėr herė tė parė nė historinė e revistave shqiptare, set-i
fotografik ka njė pėrmbajtje dhe ėshtė realizuar nė formėn e njė
mini-filmi i cili do tė publikohet nė revistėn “Anabel”.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.al-forums.com/
 
Zajmina, “sicilianja seksi” nė njė set fotografik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Lifestyle :: Show Bizz :: Vipat Shqiptar-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | Create a blog