Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, Vendi i duhur pėr tė gjithė shqiptarėt anembanė. Diskutime tė ndryshme rreth shoqerisė dhe tema tė tjera.
 
ChatForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiGallery mIRC ScriptsAlbania Chat MOTI  Filma ShqiptarTop Albania Radio

Chat Shqip - Bisedo Shqip - chat shqip , albania chat , chato ... | Albania Chat Mibbit - Webchat - Java IRC - Online Chatt

Share | 
 

 Aksident n Elbasan-Peqin, 5 t plagosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
YouGoDe
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 2345
Registration date : 06/08/2008
Age : 37
Location : YouGoDe.Org

MesazhTitulli: Aksident n Elbasan-Peqin, 5 t plagosur   01.08.10 21:16

Aksident n Elbasan-Peqin, 5 t plagosurTėrhequr mė 01 Gusht 2010


Aksident nė aksin rrugor Elbasan-Peqin ku pas pėrplasjes sė dy mjeteve me njėra-tjetrėn kanė mbetur tė plagosur 5 persona.
Dy
mjete, njėra tip Skoda dhe tjetra tip Mercedes-Benz janė pėrplasur me
njėra-tjetrėn dhe shkak i pėrplasjes qė ka lėnė 5 persona tė plagosur
ėshtė parakalimi i gabuar i makinės tip Benz, e drejtuar nga shtetasi
Arben Gjevori, 35 vjeē i cili ėshtė prangosur nga policia.Mėsohet sė tė plagosurit janė transportuar drejt spitalit rajonal tė Elbasanit pėr tė marrė ndihmėn e parė mjekėsore.Shkon
nė 11 numri i personave tė lėnduar vetėm nė dy aksidentet e ditės sė
sotme. I pari qė la tė plagosur 6 persona ndodhi nė orėt e para tė
mėngjesit nė aksin kombėtar Fier-Vlorė.

wWw.Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar,Albanian CHAT, Kosova CHAT, Albania Chat, Dashuria CHAT, Free CHAT, Adult CHAT Room, Shqiperia Chat, Albanian Chat Rooms, Tirana CHAT, Albanian Singles, Adult Chat Room, Muzik SHQIP, Mp3 Shqip, Albanian Music, Filma Shqip, Humor Shqip, Chat Shqip, Horoskopi Shqip, Lajme Shqip,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.yougode.Org
 
Aksident n Elbasan-Peqin, 5 t plagosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Al-Forums.Com ™ - Discussions. Forum Virtual Shqiptar, :: Media dhe politika :: Onews Aktualiteti :: Shtypi Ditės-
Kėrce tek:  


Copyright Al-Forums.Com ™ © 2011 |yougodec.com
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com